گوگرد بنتونیت دار و نمایندگی خرید و فروش عمده آن در تهران

گوگرد بنتونیت دار: امروزه پیشرفت علم کشاورزی و گلخانه ای سبب می شود که کود های مختلفی به بازار عرضه شوند. که هر یک از این کود ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. یکی از بهترین و با کیفیت ترین کود های موجود در بازار کود گوگرد بنتونیت دار می باشد.

این کود دارای خواص بسیاری گوناگونی می باشد و همین ویژگی های منحصر به فرد کود باعث می شود که به یکی از بهترین کود های بازار تبدیل شود. در ادامه این مقاله با ویژگی های خاص این کود بیشتر آشنا می شوید و همچنین در ادامه فواید این کود بررسی می شود و شما می توانید با آگاهی کامل خریدی مطمئن داشته باشید.

در این مقاله به روش های خرید و سفارش این محصول می پردازیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید با راحت ترین و به صرفه ترین روش محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کم ترین زمان ممکن محصول مورد نظر به دست شما برسد.

در این بخش از مقاله می خواهیم به کاربرد و ویژگی های خاص این نوع محصول بپردازیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل از ویژگی های منحصر به فرد آن، خریدی مطمئن داشته باشید. این نوع کود دارای ترکیبات مختلفی می باشد و درصد تشکیل دهنده این ترکیبات با یکدیگر متفاوت می باشد.

این ترکیبات با مطالعه و بررسی دقیق نوع خاک بدست آمده تا بهترین بازده را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان بیاورد.در ادامه ی این بخش از مقاله می خواهیم به ترکیبات مختلف این نوع کود و همچنین درصد تشکیل دهنده و کاربرد هریک از ترکیبات بپردازیم.کود گوگرد بنتونیت دار دو نوع می باشد

کود گوگرد بنتونیت دار

انواع گوگرد کشاورزی

گوگرد به عنوان یکی از مهمترین عناصر کشاورزی، برای محافظت از گیاهان در برابر بیماری‌ها، علف‌های هرز و حشرات، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کشاورزی، گوگرد به صورت مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای هر نوع کاربرد، نوع و میزان مصرف متفاوتی دارد. در زیر، به برخی از انواع گوگرد کشاورزی و کاربردهای آنها می‌پردازیم:

۱. گوگرد خالص: گوگرد خالص به عنوان یکی از مهمترین ماده‌های ضد قارچ، در بسیاری از کشاورزی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گوگرد خالص برای محافظت از گیاهان در برابر بیماری‌های قارچی مانند پوسیدگی ریشه، پوسیدگی سفید و رانش رنگ‌های برگ استفاده می‌شود.

۲. گوگرد کالسیمی: گوگرد کالسیمی، برای کاهش میزان اسیدیته خاک و تنظیم pH خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع گوگرد به عنوان یکی از مهمترین مواد معدنی برای گیاهان، برای اصلاح خاک و بهبود باروری آن استفاده می‌شود.

بیشتر بدانیم  فروش کود کشاورزی برنج ارزان قیمت

۳. گوگرد ذوب شده: گوگرد ذوب شده برای محافظت از گیاهان در برابر علف‌های هرز، حشرات و بیماری‌ها استفاده می‌شود. این نوع گوگرد بیشتر برای استفاده در باغ‌ها، مزارع و مراتع مناسب است.

۴. گوگرد سنگین: گوگرد سنگین برای محافظت از گیاهان در برابر آفات مانند سوسک، شپش، پشه، سوسک و… استفاده می‌شود.

 

انواع کود گوگرد بنتونیت دار

نوع اول این محصول دارای 60 درصد گوگرد و 40 درصد بنتونیت و نوع دوم این محصول دارای 70 درصد گوگرد و 30 درصد بنتونیت می باشد. که هریک از این کود ها دارای کاربرد های مختلفی هستند و برای غنی سازی خاک های مختلف از این کود ها استفاده می شود.

در حالت کلی از این نوع کود ها برای غنی سازی خاک های آهکی و قلیایی استفاده می شود. تا گوگرد موجود در این محصول موجب کاهش قلیایی خاک شود تا خاک حاصلخیز تر شود.ی کی از نقش های مهم این نوع کود افزایش اکسیداسیون گوگرد در خاک می شود.

این نوع کود طبیعی باعث می شود تا بنتونیت ذرات ریز آب و رطوبت را به خود جذب کند و حالت انفجاری پیدا کند. که این حالت باعث می شود تا ذرات گوگرد به ذرات ریزتری تبدیل شوند تا سطح تماس عنصر گوگرد با هوا افزایش پیدا کند و عنصر گوگرد راحت اکسیداسیون شود. این نوع کود فواید کلی زیادی دارد که در ادامه این مقاله به توضیح این فواید می پردازیم.

کود گوگرد بنتونیت دار  باعث تامین ترکیب سولفات و همچنین افزایش حلالیت عناصر کم مصرف و پرمصرف می شود. یکی از مهم ترین مزیت های این نوع کود، کاهش و کنترل برخی عوامل بیماری زای قارچی است که از این طریق باعث افزایش رشد و نمو گیاهان می شود. کود گوگرد بنتونیت دار توسط کارشناسان و مهندسین خاک و کشاورزی تهیه شده است و این خاک دارای ویژگی های خاصی می باشد که همین ویژگی های خاص باعث شده است که امروزه افراد زیادی از این نوع کود استفاده کنند.

انواع گوگرد بنتونیت دار

گوگرد پاستیلی

گوگرد پاستیلی یکی از روش‌های مصرف گوگرد در کشاورزی است که با تبدیل گوگرد به شکل پاستیل و ایجاد آن در مزارع، از مزایایی همچون کاهش انتشار پراکنده گوگرد و افزایش دقت در مصرف آن برخوردار است.

این پاستیل‌ها به صورت مستقیم در خاک به کار می‌روند و توسط رطوبت هوا و خاک تحلیل می‌شوند. گوگرد پاستیلی به عنوان یک منبع کم‌مدت گوگرد در خاک، بهبود خواص خاک را فراهم می‌کند و موجب بهبود رشد و عملکرد گیاهان می‌شود.

علاوه بر این، گوگرد پاستیلی دارای اثر ضد قارچی بوده و به طور مستقیم بر روی بیماری‌های قارچی مانند پوسیدگی ریشه، پوسیدگی سفید و رانش رنگ‌های برگ تاثیر مثبت می‌گذارد. همچنین، گوگرد پاستیلی در بسیاری از مزارع، به عنوان یک روش پیشگیری از بروز بیماری‌های گیاهی و کاهش استفاده از سموم شیمیایی به کار می‌رود.

کود گوگرد بنتونیت دار پاستیلی

گوگرد بنتونیت دار مشهد

گوگرد بنتونیت دار مشهد یکی از معدن‌های مهم استان خراسان رضوی در شمال شرق ایران است. این معدن شامل گوگرد و بنتونیت (یک نوع خاک رس مخلوط با سیلیس) است و به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع گوگرد در ایران محسوب می‌شود.

بیشتر بدانیم  کارخانه گوگرد آذرشهر | شرکت تولیدی نگین گوگرد میکرونیزه آذرشهر

این گوگرد دارای خلوص بالایی است و در دنیا بسیار تقاضا دارد. گوگرد بنتونیت دار مشهد به عنوان یکی از بهترین نوع گوگردهای موجود در بازار، برای استفاده در صنایعی همچون صنایع آب و فاضلاب، پتروشیمی، فرآوری شیمیایی، رنگ و رزین، پوشش‌دهی فلزات و زمین‌شناسی کاربرد دارد.

علاوه بر این، گوگرد بنتونیت دار مشهد به دلیل داشتن خاصیت جذب و نگهداری رطوبت، در صنایع خوراک دام و طیور نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گوگرد به عنوان یکی از منابع غذایی برای دام‌ها به دلیل داشتن مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز در رشد و تقویت سیستم ایمنی آنها، مورد توجه قرار می‌گیرد.

به طور کلی، گوگرد بنتونیت دار مشهد به دلیل خواص مفیدی که دارد، به عنوان یکی از منابع ارزشمند و مورد توجه در صنایع مختلف، به کار گرفته می‌شود.

ترکیبات کود های گوگردی

ترکیبات کود های گوگردی توسط مهندسین و کارشناسان خاک و کشاورزی تعیین می شود.  به همین علت کود گوگردی دارای کیفیت بسیار مناسب می باشد و توسط این کود می توان خاک های مختلف را حاصلخیز کرد. این نوع محصول دارای 75 درصد گوگرد و 10 درصد بنتونیت و بقیه ی این کود از مواد جاذب رطوبت تشکیل می شود.

که این مواد جاذب رطوبت با جذب رطوبت اضافی خاک باعث می شود که نیاز خاک به آبیاری بسیار کاهش یابد. و با این کار در مصرف آب صرفه جویی می شود. این نوع کود به صورت دانه دانه تهیه می شود این دانه ها به رنگ زرد دیده می شوند. کود بنتونیت گوگردی شامل تمام مواد آلی و معدنی مفید برای خاک را دارا می باشد. باعث می شود که خاک شما حاصلخیزی فوق العاده ای داشته باشد.

کود گوگرد

 

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار

امروزه کود گوگرد بنتونیت دار با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شود. که عوامل مختلفی مانند کیفیت و ابعاد بسته بندی و همچنین نوع بسته بندی بر روی قیمت این نوع کود تاثیر می گذارند. شما می توانید کود های گوگرد بنتونیت دار را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از طریق شرکت ما دریافت نمایید.

همچنین این شرکت عملکرد این نوع کود ها را تضمین می نمایند. و شما می توانید با خیالی آسوده از شرکت ما خریداری نمایید. همچنین می توانید قیمت و کیفیت محصولات ما را با دیگر شرکت های تولید کود مقایسه کنید. تا بتوانید به مناسب بودن قیمت کود پی ببرید.

بیشتر بدانیم  قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

خرید کود های گوگردی

شما می توانید برای خرید این محصول از روش های مختلفی اقدام نمایید. اولین روش، روش خرید محصولات به صورت حضوری و مستقیم می باشد. روش دوم خرید اینترنتی محصول می باشد. شرکت های تولید گوگرد بنتونیت دار این زمینه را فراهم کردند تا شما بتوانید از هر دو روش محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

در هنگام خرید به شرکت های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید محصولی با کیفیت را دریافت نمایید. شرکت های ما بهترین محصول را تولید و به بازار عرضه می کنند. همچنین در هنگام خرید ضمانت نامه خرید در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می گیرد.

خرید کود گوگردی

نمایندگی خرید و فروش کود گوگرد بنتونیت دار

بدلیل بالا بودن میزان استفاده این کود شرکتهای مختلف اقدام به بسته بندی آن نموده اند. بدلیل شرایط تولید آن واحدهای کمی آن را تولید می کنند. ازجمله این واحد ها پالایشگاه شهید هاشمی در مشهد می باشد. برای تهیه و بسته بندی آن تحت عنوان برند خود می توانید سفارشات خود را از طریق شماره های درج شده در زیر این صفحه اعلام فرمائید تا در اسرع وقت اقدام شود.

خرید اینترنتی کود

یکی از به صرفه ترین روش های خرید کود های گوگردی بنتونیت دار، سفارش اینترنی این محصول می باشد. شما می توانید از طریق این سایت سفارشات خود را ثبت نمایید تا محصولات مورد نیاز شما در کم ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

و همچنین این سایت ها بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با کم ترین قیمت در اختیار شما مشتریان قرار می دهد. محصولات ثبتی شما در کم ترین زمان ممکن بدون هیچ گونه هزینه اضافی در اختیار شما قرار می گیرد. شرکت های ما می توانند محصولات مختلف را به تمام نقاط ایران بفرستند.

ترکیبات کود های گوگردی

مزایای خاص کود گوگرد

کو نیترات دار گوگردی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. که این ویژگی های منحصر به فرد باعث می شود که این نوع کود دارای فواید زیادی برای خاک باشد. یکی از فواید خاص این نوع کود شکل یکنواخت و گرد کود می باشد. که این شکل یکنواخت کود باعث می شود که نیروی انسانی کم تری برای پخش کود مورد نیاز باشد. و بتوان در زمان کم تری کود بیشتری را در زیر گیاهان و درختان پخش کرد.

مزیت دوم این نوع کود جذب رطوبت خاک است که این مواد جاذب رطوبت باعث می شوند. که خاک شما به آب کم تری نیاز داشته باشد و شما می توانید با استفاده از این کود در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی نمایید.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2020-02-15 10:11:36.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما