خانه / پروتئین هیدرولیزات / پروتئین هیدرولیزات بایوسبو یا سراتل و فروش عمده آن در سراسر کشور

پروتئین هیدرولیزات بایوسبو یا سراتل و فروش عمده آن در سراسر کشور

پروتئین هیدرولیزات بایوسبو یک جلب کننده غذایی است. از انواع پروتئین های هیدرولیزات می توان به نوع بایوسبو، سراتل، اسمل فول، اگریسنس و سراتراپ  اشاره کرد. از آن برای تغذیه و تولید مثل انواع مگس‌های میوه، مگس مدیترانه ای، مگس جالیز، مگس زیتون، مگس گیلاس و سایر حشرات از این دست می باشد. اختلاط پروتئین هیدرولیزات با حشره کش های مجاز ابزاری موثر برای مدیریت انواع مگس های  می باشد.

فرمولاسیون تجاری پروتئین هیدرولیزات نوع و قرص های مخمر تورولا که از قدیمی ترین طعم های غذایی می باشد و باعث جلب هر دو جنس نر و ماده از مهمترین شاخصه های این این ماده است.

 پروتئین هیدرولیزات بایوسبو

 به دلیل خاصیت غیر سمی و صرفاً ترکیبات غذایی جذاب برای تغذیه انواع مگس های میوه این ماده مورد توجه کشاورزان قرار گرفت. مصرف پروتئین هیدرولیزات بایوسبو جزو مبارزه بیولوژیک با آفات محصوب می شود. از این رو هیچگونه خطری برای محیط زیست ندارد. همچنین پروتئین هیدرو لیزات بایوسبو بعد از استفاده اثری در محصولات کشاوزی باقی نمی گذارد. از دیگر خصوصیات آن:

 • تهیه شده به روش هیدرولیز آنزیمی
 • کاربرد جهت طعمه پاشی و تله گذاری
 • ماندگاری طولانی ۳سال
 • شرایط نگهداری ساده (نگهداری در  شرایط استاندارد انبار)
 • قابلیت اختلاط با سایر سموم
 • بدون خطر برای آبزیان ، انسان و حشرات مفید.
 • هماهنگ با سیستم های کنترل بیولوژیک آفات    IPM
 • هیچ گونه باقیمانده سمی در محصول باقی نمی گذارد
پروتئین هیدرولیزات بایوسبو

تولیدکنندگان پروتئین هیدرولیزات

با توجه به مصرف قابل توجه پروتئین هیدرولیزات در کشور تولید آن نیز در کشور آغاز شده است. به دلیل وجود تحریمها واردات پروتئین هیدرولیزات بایوسبو و سایر برندهای مطرح متوقف شده است. اما شرکتی دانش بنیان با تکیه بر توانایی های داخلی توانسته این پروتئین را تولید نماید. این محصول با نام تجاری پروتئین هیدرولیزات سراتل در بازار ایران قابل تهیه می باشد.

برندهای تولید کننده پروتئین هیدرولیزات

شرکتهای مختلفی برای تولید این نوع محصول تلاشهای وافری داشته اند. بدلیل وجود مگس مدیترانه ای در بخشهای مختلف اروپا ابتدا شرکتهای فعال در حوزه تولید محصولات کشاورزی ذر اروپا اقدام به ساخت این پروتئین کردند. با ورود این آفتها به ایران و تحت تاثیر قراردادن صنعت باغداری نیاز به این پروتئین محسوس شد. از جمله برندهای مطرح تولید شده پروتئین هیدرولیزات به این موارد می توان اشاره کرد:

 • پروتئین هیدرولیزات بایوسبو
 • پروتئین هیدرولیزات سراتل
 • پروتئین هیدرولیزات اسمل فول
 • پروتئین هیدرولیزات اگریسنس
 • پروتئین هیدرولیزات سراتراب 

تولید کنندگان پروتئین هیدرولیزات

پس از تحریمهای کشور شرکتهای مختلفی در راستای تولید این پروتئین و یا جلب کننده های غذایی اقداناتی را انجام دادند. در این میان شرکت دانش بنیان کوهرنگ با استفاده از اسید آمینه پروتئین هیدرولیزات تولید نماید. محصول تولیدی این شرکت با نام پروتئین هیدرولیزات سراتل در بازار موجود و قابل تهیه می باشد.

فروش پروتئین هیدرولیزات

برای تهیه پروتئین هیدرو لیزات سراتل و بایوسبو به راحتی می توانید با مراجعه به مراکز فروش این محصول را تهیه کنید. اما اگر خواهان خرید آن در مقدار زیاد و به صورت عمده می باشید می توانید به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه نمایید. الیساکود فروشنده عمده این محصول با قیمت مناسب می باشد. برای خرید آن با شماره های درج شده در زیر این صفحه تماس بگیرید.

تصاویر فرضی میباشد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کن

کود فروشی