پخش کنندگان سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم ارومیه نوعی نمک سولفات معدنی حاصل از واکنش اسید سولفوریک با دو اکی والان آمونیاک می باشد.این ترکیب از نظر ظاهری به شکل پودری سفید رنگ، بی بو ،غیرقابل اشتعال با دمای ذوب بالا و بسیار محلول در آب می باشد که بیشتر به عنوان کود در خاک های قلیایی نیز کاربرد دارد. این ترکیب به دلیل کاربرد در بخش های مختلف آزمایشگاهی، صنعتی و کشاورزی توسط پخش کنندگان در اختیار متقاضیان خرید قرار داده می شود.

پخش کنندگان سولفات آمونیوم ارومیه

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم آزمایشگاهی سولفات آمونیم یک نمک معدنی با کاربرد هایی در بخش های زیر می باشد:

  • کشاورزی ، صنایع غذایی تولید رنگ ، چسب و درزگیر و مواد ضد حریق
  • کاربرد های آزمایشگاهی
  • تولید کود

یکی از موارد استفاده این ترکیب کاربرد آن در بخش آزمایشگاهی و انجام تحقیقات مختلف می باشد. سولفات آمونیوم آزمایشگاهی به صورت پودر مانند می باشد که در زمان کار با آن لازم است نکات مربوط به آزمایش رعایت شود.

آمونیوم یکی از متابولیت های دفعی موجودات زنده و منبع مهمی از ازت برای بسیاری از گونه های گیاهی به شمار می رود. آمونیوم برای اکثر گونه های زراعی سمی است و بندرت به تنهایی به عنوان منبع ازت استفاده می شود.

از کل سولفات آمونیوم بخش اعظمی حدود نود درصد در فرآوری مخلوط های چند جزئی و یا در ساخت انواع کود های شیمیایی به کار برده شده و ده درصد باقی مانده در تولید فلزات در بخش صنایع شیمایی مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشتر بدانیم  پخش کنندگان سولفات آمونیوم پودری

به جز استفاده های آزمایشگاهی از سولفات آمونیم در ساخت پوشش های کف، چمن، تولید منسوجات و مصنوعات چرمی نیز استفاده می شود. در بخش آزمایشگاه نیز جهت انجام پروژه های آزمایشگاهی و تحقیقی با کیفیت خاصی از این ماده بهره برده می شود.

سولفات آمونیم نوسانات pH ناشی از فعالیت مخمر برای تبدیل قند به دی اکسید کربن را به حد تعادل می رساند. این ماده در محصولات پخته شده مانند نان ها ، کلوچه و شیرینی نیز به کار می رود.

فروش کلی سولفات آمونیوم ارومیه

فروش کلی سولفات آمونیوم ارومیه سولفات آمونیوم از جمله مواد شیمیایی است که مصارف زیادی در بخش های مختلف صنعتی و تجاری مانند صنعت کشاورزی، تولید رنگ و انواع چسب ها و رزین ها، مواد خوراکی مانند کیک و کلوچه، بخش های آزمایشگاهی و انجام تحقیقات گسترده دارد. از این رو فروش سولفات آمونیوم به اشکال مختلف و در مقادیر گوناگون صورت می گیرد.

بر این اساس تمامی واحد های صنعتی و غیر صنعتی که به نوعی از سولفات آمونیوم به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند می توانند تقاضای خرید خود را به مرکز فروش ارائه داده و آن را به قیمت روز خریداری نمایند.

Rate this post

Originally posted 2021-05-28 15:11:10.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما