خانه / کود کشاورزی / قیمت فوق العاده نیترات پتاسیم خالص

قیمت فوق العاده نیترات پتاسیم خالص

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی  در بسیاری از صنایع از جمله صنایع کشاورزی موفق به تولید کود نیترات پتاسیم خالص ایرانی با درصد خلوص ۹/۹۹ شده اند که برای خرید این محصول پرکاربرد و با ارزش از طریق خرید حضوری و خرید اینترنتی به راحتی می توان نیترات پتاسیم خالص را از شرکت های معتبر خریداری کرد .

روش به دست آوردن نیترات پتاسیم

برای استخراج نیترات پتاسیم روش های مختلفی تعریف شده است. یکی از این روش ها استخراج نیترات پتاسیم از کود نیترات پتاسیم می باشد. که در این روش مقداری از کود نیترات پتاسیم را با آب گرم حل کرده و محلول تولید شده را در قسمت فریزر یخچال قرار داده که یخ ببند و بعد از آن محلول یخ زده را بر روی پارچه ای که قابلیت نفوذ آب را داشته باشد قرار داده که به آرامی در شرایط اتاق شروع به ذوب شدن کند بعد بلورهای نیترات پتاسیم را می توان جمع آوری کرد.

  • استخراج نیترات پتاسیم از کود کلسیم آمونیوم نیترات
  • روش استخراج نیترات پتاسیم از خاک نیترات

 و بسیاری از روش های دیگر را ذکر کرد که سبب تولید نیترات پتاسیم خالص می شوند 

مرکز پخش نیترات پتاسیم خالص ایرانی

تولید و عرضه نیترات پتاسیم ایرانی توسط بسیاری از شرکت های تولید کننده کودهای شیمیایی صورت می گیرد در خرید این محصول باید دقت کافی را داشت که حتما نیترات پتاسیم خالص از فروشگاه های معتبر صورت گیرد که هم کیفیت بالایی داشته باشد و براساس استانداردهای جهانی تولید شده باشد و با قیمت مناسب عرضه گردد.

متاسفانه شرایط تحریم اعمال شده بر قیمت نیترات پتاسیم بسیار تاثیر گذار است. اما امروزه با تولید نیترات پتاسیم خالص ایرانی  علاوه بر اینکه از نظر کیفیت  با نمونه خارجی برابری می کند از خروج ارز هم جلوگیری می شود و قیمت نیترات پتاسیم بسیار به صرفه تر است.  

برای خرید و فروش نیترات پتاسیم می توان هم از روش حضوری و هم از روش اینترنتی استفاده کرد که با استفاده از روش اینترنتی مقدار محصول مورد نظر خود را از شرکت های معتبر سفارش داده و خرید به راحت صورت می گیرد. امروزه کاربرد این محصول در بسیاری از صنایع بالا رفته و تقاضا برای  خرید این محصول بالا رفته که برخی از سوداگران با تولید محصول بی کیفیت نیترات پتاسیم با قیمت بسیار پایین اقدام به فروش و عرضه این محصولات می کنند که بهتر است خرید این محصول حتما از فروشگاه های معتبر عرضه کننده محصولات شیمیایی و کشاورزی صورت پذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی