قیمت روغن ولک خارجی 80 درصد

یکی از بهترین و کاربردی ترین روش های موثر برای کنترل و کاهش خسارات آفات مثل کنه ها،وشته ها و تخم های بعضی آفات و کنترل کردن بعضی از بیماری های درختان میوه استفاده از روغن ولک خارجی می باشد. استفاده از روغن ولک خارجی باعث می شود که سطح بدنی حشرات و تخم ها پوشش یابد. همچنین باعث بستن منافذ می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
روغن ولک خارجی

قیمت روغن ولک  به میزان حجم بسته بندی و همچنین نوع روغن به کار رفته بستگی دارد. و متغیر می باشد.تقریبا قیمت روغن ولک یک لیتری حدود نوزده هزار تومان می باشد. اما باید توجه داشت که قیمت عمده روغن ولک خارجی  25 الی 35 درصد پایین تر و به صرفه تر می باشد .این محصول در بسته بندی های 1،4، 10،20 لیتری و همچنین در سطل های 20 لیتری عرضه می گردد. به همین علت است که قیمت روغن ولک متفاوت است.

روش ساخت روغن ولک

روغن ولک از ترکیب ها و عناصر و مواد شیمیایی مختلفی تهیه می شود. که هر یک از این عناصر وظیفه خاص خود را بر عهده دارند. این روغن شامل هشتاد درصد روغن نفتی و بیست درصد امولسیون آب می باشد. روغن ولک به صورت مایع غلیظ و به رنگ کرم کمرنگ تا پررنگ ( بسته به نوع پارافین) میباشد.

روغن ها را بر اساس امولسیون فرموله می کنند. این امولسیون را تنها یا همراه با حشره کش های دیگر رقیق کرده و از آن استفاده می کنند. در این صورت روغن به صورت یك ورقه نازك پایدار روی سطح سمپاشی باقی می ماند. روغن ولک هایی که حاوی امولسیون مناسب نباشد بسیار بی کیفیت است و در گالن آب ته نشین می شود.

کود روغن ولک همان کود نفتی است که در صنعت روغن سازی به روغن ولک مشهور شده است.

این روغن علاوه بر پارافین دارای عناصر و مواد دیگری  نیز می باشد.این محصول در دمای بالای 92 درجه سانتی گراد تهیه می شود.  و به همین علت دارای ویژگی های خاص می باشد.زمان مناسب مصرف از روغن ولک زمستانه یک هفته مانده به تورم جوانه می باشد و باید در دمای معمولی سمپاشی انجام شود.

روش ساخت روغن ولک

همچنین میتوان از این روغن جهت دفع آفات در موارد زیر استفاده کرد:

  • به عنوان حامل و حلال حشره کش ها
  • برای مخلوط کردن با امولسیون بعضی از حشره کش ها جهت بالا بردن اثربخشی حشره کشی آن ها
  • برای سمپاشی تابستانی و زمستانی بر ضد شپشک های گیاهی.

مرکز پخش روغن ولک خارجی

مرکز پخش روغن ولک خارجی

مرکز پخش روغن ولک خارجی تولید شده توسط شرکت های مختلف بر اساس نیاز هر منطقه در دسترس قرار می گیرد. نمایندگان فروش با هدف تامین روغن ولک در انواع بسته بندی در اختیار کشاورزان ایجاد شده است.

با توجه به گسترش ارتباطات به راحتی می توان  با تولیدکنندگان و مدیران فروش ارتباط برقرار کرد.نمایندگان تولید می توانند به صورت متمرکز از دفتر فروش مرکزی  نسبت به فروش و پخش روغن ولک خارجی بپردازند.

همچنین میتوان این روغن را  در مکان هایی مثل شرکت ماهر شیمی و شرکت مهندسی کشاورزی و..پیدا کرد. و علاوه بر آن میتوان از فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید روغن ولک خارجی کرد.

Originally posted 2020-11-30 23:07:49.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما