روغن ولک خارجی 80 درصد | قیمت فروش

یکی از بهترین و کاربردی ترین روش های موثر برای کنترل و کاهش خسارات آفات مثل کنه ها،وشته ها و تخم های بعضی آفات و کنترل کردن بعضی از بیماری های درختان میوه استفاده از روغن ولک خارجی می باشد. استفاده از روغن ولک خارجی باعث می شود که سطح بدنی حشرات و تخم ها پوشش یابد. همچنین باعث بستن منافذ می شود.

روغن ولک خارجی

قیمت روغن ولک  به میزان حجم بسته بندی و همچنین نوع روغن به کار رفته بستگی دارد. و متغیر می باشد.تقریبا قیمت روغن ولک یک لیتری حدود نوزده هزار تومان می باشد. اما باید توجه داشت که قیمت عمده روغن ولک 25 الی 35 درصد پایین تر و به صرفه تر می باشد .این محصول در بسته بندی های 1،4، 10،20 لیتری و همچنین در سطل های 20 لیتری عرضه می گردد. به همین علت است که قیمت روغن امولسیون متفاوت است.

روغن 80% امولسیون شونده

روغن ولک چیست؟

روغن ولک، که به نام روغن روغندان نیز شناخته می‌شود، یک روغن طبیعی است که از دانه‌های گیاه روغندان (Aleurites moluccanus) استخراج می‌شود. این گیاه بومی آسیای جنوب شرقی است و اکنون در بسیاری از مناطق گرمسیری دیگر نیز کشت می‌شود. روغن امولسیونر یک روغن چند منظوره است که می‌توان از آن برای اهداف مختلفی مانند پخت و پز، مراقبت از پوست و مو، و ساخت لوازم آرایشی استفاده کرد.

روغن ولک در کشاورزی به عنوان یک آفت کش طبیعی استفاده می‌شود. این روغن حاوی یک ترکیب شیمیایی به نام میریستیسین است که برای بسیاری از حشرات سمی است. روغن ولک را می‌توان به صورت مستقیم روی گیاهان اسپری کرد یا به خاک اضافه کرد. این روغن همچنین می‌تواند برای دفع حشرات از انبارها و سایر مکان‌ها استفاده شود.

بیشتر بدانیم  بازار فروش سموم کشاورزی مخصوص گردو

روغن امولسیونر یک آفت کش طبیعی و موثر است که برای محیط زیست بی‌خطر است. این روغن را می‌توان به طور ایمن در باغ‌ها و مزارع استفاده کرد بدون اینکه نگران آسیب به حشرات مفید یا سایر موجودات زنده باشید.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از روغن ولک در کشاورزی را آوردیم:

 • موثر در کنترل آفات
 • بی‌خطر برای محیط زیست
 • مقرون به صرفه
 • آسان برای استفاده

در اینجا برخی از نکات برای استفاده از روغن ولک در کشاورزی را داریم:

 • روغن ولک را در یک روز آفتابی و بدون باد اسپری کنید.
 • روغن را به طور مستقیم روی برگ‌های گیاهان اسپری کنید.
 • از اسپری روغن ولک روی گل‌ها، میوه‌ها و سبزیجات خودداری کنید.
 • روغن امولسیونر را در آب رقیق کنید و طبق دستورالعمل‌های روی برچسب استفاده کنید.

با پیروی از این نکات، می‌توانید از روغن ولک به طور ایمن و موثر در کشاورزی استفاده کنید.

روش ساخت روغن ولک

روغن ولک از ترکیب ها و عناصر و مواد شیمیایی مختلفی تهیه می شود. که هر یک از این عناصر وظیفه خاص خود را بر عهده دارند. این روغن شامل هشتاد درصد روغن نفتی و بیست درصد امولسیون آب می باشد. روغن ولک به صورت مایع غلیظ و به رنگ کرم کمرنگ تا پررنگ ( بسته به نوع پارافین) میباشد.

روغن ها را بر اساس امولسیون فرموله می کنند. این امولسیون را تنها یا همراه با حشره کش های دیگر رقیق کرده و از آن استفاده می کنند. در این صورت روغن به صورت یك ورقه نازك پایدار روی سطح سمپاشی باقی می ماند. روغن ولک هایی که حاوی امولسیون مناسب نباشد بسیار بی کیفیت است و در گالن آب ته نشین می شود.

بیشتر بدانیم  خرید سم ایمیداکلوپراید در بازار شمال

کود روغن ولک همان کود نفتی است که در صنعت روغن سازی به روغن امولسیون مشهور می باشد.

این روغن علاوه بر پارافین دارای عناصر و مواد دیگری  نیز می باشد.این محصول در دمای بالای 92 درجه سانتی گراد تهیه می شود.  و به همین علت دارای ویژگی های خاص می باشد.زمان مناسب مصرف از روغن ولک زمستانه یک هفته مانده به تورم جوانه می باشد و باید در دمای معمولی سمپاشی انجام شود.

"روش

همچنین میتوان از این روغن جهت دفع آفات در موارد زیر استفاده کرد:

 • به عنوان حامل و حلال حشره کش ها
 • برای مخلوط با امولسیون بعضی از حشره کش ها جهت افزایش اثربخشی حشره کشی آن ها
 • برای سمپاشی تابستانی و زمستانی بر ضد شپشک های گیاهی.

مرکز پخش روغن ولک 

"مرکز

مرکز پخش روغن ولک خارجی تولیدی توسط شرکت های مختلف بر اساس نیاز هر منطقه در دسترس می باشد. نمایندگان فروش با هدف تامین این روغن در انواع بسته بندی در اختیار کشاورزان می باشد.

با توجه به گسترش ارتباطات به راحتی می توان با تولیدکنندگان و مدیران فروش ارتباط برقرار کرد.نمایندگان تولید می توانند به صورت متمرکز از دفتر فروش مرکزی نسبت به فروش و پخش روغن امولسیونر بپردازند.

همچنین میتوان این روغن را  در مکان هایی مثل شرکت ماهر شیمی و شرکت مهندسی کشاورزی و..پیدا کرد. و علاوه بر آن میتوان از فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید روغن ولک خارجی کرد.

قیمت روغن ولک

قیمت روغن ولک به عوامل مختلفی مانند برند، حجم و کیفیت آن بستگی دارد. به طور کلی، قیمت ولک از حدود 5000 تومان برای یک لیتر تا 20000 تومان برای یک لیتر متغیر است.

در اینجا برخی از عوامل موثر بر قیمت روغن ولک را آوردیم:

 • برند: برندهای مختلف روغن امولسیون قیمت های متفاوتی دارند. برخی از برندهای معروف روغن ولک مانند ایتالیایی و آلمانی قیمت بالاتری دارند.
 • حجم: قیمت روغن ولک با افزایش حجم آن کاهش می یابد. به عنوان مثال، یک لیتر روغن امولسیونر گران تر از یک چهارم لیتر روغن ولک است.
 • کیفیت: کیفیت روغن امولسیونر نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد. روغن امولسیون با کیفیت بالاتر قیمت بالاتری دارد.

به طور کلی، قیمت این روغن یک محصول مقرون به صرفه است که می تواند برای اهداف مختلفی مانند پخت و پز، حمام و مراقبت از پوست استفاده شود. با توجه به عوامل مختلف موثر بر قیمت روغن ولک، می توانید روغن ولک با کیفیت و قیمت مناسب را برای نیازهای خود خریداری کنید.

در اینجا برخی از نکات برای خرید روغن ولک با قیمت مناسب را آوردیم:

 • قبل از خرید، قیمت های مختلف روغن ولک را از فروشگاه های مختلف مقایسه کنید.
 • به دنبال روغن ولک با تخفیف باشید. بسیاری از فروشگاه ها روغن ولک را با تخفیف ارائه می دهند.
 • روغن ولک را به صورت عمده خریداری کنید تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • از خرید روغن امولسیونر با کیفیت پایین خودداری کنید. روغن امولسیون با کیفیت پایین می تواند برای سلامتی شما مضر باشد.

روغن ولک یک لیتری

یکی از مزایای بارز روغن ولک یک لیتری در کشاورزی، خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی آن است. این روغن قابلیت نفوذ به خوبی در سطح‌های مختلف گیاهان را داراست و باعث افزایش انتقال مواد مغذی و آب به گیاه می‌شود. این خاصیت موجب رشد و توسعه بهتر گیاهان می‌شود و عملکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

یکی دیگر از کاربردهای روغن ولک یک لیتری در کشاورزی، حفاظت از گیاهان در برابر شرایط آب و هوایی سخت است. این روغن با ایجاد یک لایه محافظ بر روی سطح گیاه، آن را در برابر تغییرات دما، خشکی و تنش‌های محیطی محافظت می‌کند. این امر می‌تواند به مراقبت و حفظ سلامت گیاهان در شرایط سخت کمک کرده و به عملکرد و عمر مفید آن‌ها افزوده شود.

در نهایت، روغن ولک یک لیتری با ویژگی‌های مرطوب کنندگی، ضد عفونی کنندگی و حفاظتی، یک راه حل کارآمد و موثر در کشاورزی می‌باشد. این روغن می‌تواند بهبود سلامت گیاهان، کنترل بیماری‌ها و آفات، و حفاظت از گیاهان در برابر شرایط آب و هوایی سخت کمک کند. با استفاده از روغن ولک یک لیتری، می‌توانید بهترین عملکرد را از محصولات کشاورزی خود بدست آورید و به سلامتی و رشد بهتر گیاهان خود اطمینان حاصل کنید.

 

Rate this post

Originally posted 2020-11-30 23:07:49.

بیشتر بدانیم  واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما