عرضه کود سوپر فسفات تریپل بسته ای

فسفر از اصلی ترین عناصر غذایی تولید محصول و رشد و توسعه گیاه می باشد. کود سوپر فسفات تریپل (TSP)  ، که به عنوان سوپر فسفات تغلیظ شده (CSP)  هم شناخته شده است ، یک کود فسفاتی جامد است که از اسید فسفریک و سنگ فسفات تهیه می شود. این کود به دو صورت پودری و گرانول عرضه می شود ولی برای استفاده آسان تر اغلب به صورت گرانول تولید می شود و به صورت بسته ای ارائه می شود.

کاربرد کود سوپر فسفات تریپل

کود سوپر فسفات تریپل جهت تامین فسفر مورد نیاز در خاک هایی که سطح فسفر آنها افت کرده است مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در افزایش رشد گیاه بسیار تاثیرگذار است و در تامین نیتروژن (منیزیم و آهن و منگنز و …) خاک نقش بسزایی دارد. علت استفاده متداول از این کود: دارا بودن بیشترین میزان غلظت فسفات در بین کود های فسفاتی می باشد و همچنین علت دیگر آن این است که بخشی از آن از سنگ فسفات تهیه می شود که یکی از منابع ارزان فسفات می باشد.

سوپر فسفات ساده تولید داخلی و کود سوپر فسفات تریپل از نوع وارداتی می باشد.

کاربرد کود سوپر فسفات تریپل

در یک مقایسه ساده سوپر فسفات تریپل استفاده بیشتر و کاربردی تری از سوپر فسفات ساده دارد زیرا درصد فسفر محلول موجود در کود سوپر فسفات تریپل بیشتر از سوپر فسفات ساده است بنابراین مواد مغذی موجود در سوپر فسفات تریپل نیز بیشتر است. البته افزایش بیش از حد فسفر در خاک موجب آسیب رسیدن به گیاه می شود بنابر این، برای تشخیص استفاده از نوع سوپر فسفات ابتدا باید سطح فسفر موجود در خاک بررسی شود و سپس اقدام به خرید نمود.

کاربرد کود سوپر فسفات تریپل

فروشگاه کود سوپر فسفات باکیفیت

کیفیت کود سوپر فسفات تریپل بستگی به میزان فسفر آن در هنگام تولید می باشد، که این میزان در نوع تولید داخلی و وارداتی آن متفاوت است . و این ویژگی در متغیر بودن قیمت آن تاثیرگذار است.

فروشگاه کود سوپر فسفات باکیفیت

در سایت ما فروش این کود فسفاته با ذکر مشخصات آن در حال انجام است و امکان تهیه آن به صورت ثبت سفارش و خرید اینترنتی در شبانه روز، امکان پذیر می باشد.

Rate this post

Originally posted 2021-09-04 20:37:09.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما