خانه / کود کشاورزی / بازار کود / عرضه انواع کود کامل صادراتی

عرضه انواع کود کامل صادراتی

 یکی از کودهایی که ایران هر ساله به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می کند کود کامل صادراتی می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. ایران در بین کشورهای صادر کننده کود رتبه ۲۱ را دارد.  به سبب صرفه جویی در وقت و هزینه و زمان کافی برای انتخاب  و خرید کود کامل بسیاری از شرکت ها کود کامل صادراتی را به صورت آنلاین می فروشند.

در هنگام خرید کود کامل و هر نوع کودی که مدنظر است  کارشناسان و مشاوران خبره وجود دارند که به صورت آنلاین پاسخگو نیاز مشتری ها می باشند و با راهنمایی کامل، محصول با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار خریداران قرار می دهند.

نحوه خرید کود کامل صادراتی

امروزه صادرات محصولات کشاورزی و کودهای شیمیایی به یکی از قطب های صادرات در ایران تبدیل شده است و به علت نیاز انسان به مواد غذایی این تجارت بسیار جذاب است و همیشه بازار صادرات مواد غذایی و کود شیمیایی داغ است. به علت اینکه استفاده از کودهای شیمیایی و کودهای مرغی و … سبب افزایش کمی و کیفی عملکرد محصول می شوند و از طرف دیگر حاصلخیزی خاک را بالا می برند.

هر روزه نیاز کشورها به این نوع کودها افزایش پیدا می کند. برای صادرات انواع کودها باید اصول  بازاریابی و پیدا کردن  بازار  اصلی برای هدف  را در نظر گرفت و این صادرات ها حساسیت های خاص خود را دارند. در سال های اخیر تعداد شرکت های تولید کننده و صادر کننده کود کامل صادراتی و انواع کودهای شیمیایی زیاد شده اند و این شرکت ها بیش از نیاز داخلی کشور محصول تولید می کنند و در نظر دارند که محصولات بیش از نیاز کشور را به کشورهای دیگر صادر کنند و به دنبال راهی هستند که خریداران محصولات  خود را در کشورهای دیگر پیدا کنند.

تامین کننده کود کامل صادراتی 

شرکت های مهمی در کشور وجود دارند که به تولید کود کامل می پردازند و علاوه بر تامین  نیاز داخل کشور  محصولات خود را به کشورهای همسایه نیز صادر می کنند و در چند سال اخیر موضوع صادرات کود در کشور نسبت به پیش به طور گسترده مطرح شده است. این شرکت ها علاوه بر اینکه باید در اصول بازاریابی تخصص کافی را داشته باشند باید از بسته بندی مناسبی جهت صادرات کود استفاده کنند که این بخش نقش بسیار مهمی  در پتانسیل اقتصادی صادرات کود دارد.

سایت کود  سیاه ایران یکی از  معتبرترین سایت ها برای عرضه و تامین کود کامل صادراتی می باشد که تمامی محصولات آن دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد و توانسته بسیاری از نیازهای مشتری ها را در داخل و خارج از کشور رفع کند.   

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی