شرکت کود کامل انجیر ایرانی

کود کامل انجیر ترکیبی از نیتروژن و فسفر و پتاسیم است. البته برخی ریز مغذی ها نیز در این ترکیب وجود دارد. کود سه بیست یکی از این کودهاست.

در خصوص کود کامل انجیر قصد داریم تا ابتدا به توضیحی در مورد درخت انجیر و سپس به تقویت کود انجیر و فروشنده کود انجیر بپردازیم. لطفا تا پایان ما را همراهی کنید.

کود کامل انجیر


همان طور که می دانید میوه ی انجیر جزو آن دسته از میوه هایی مهمی است که به همراه زیتون در قرآن کریم ذکر گردیده است. این میوه حاوی مقادیر زیادی پتاسیم است.


همچنین این میوه شامل منابع خوبی از منیزیم و سرشار از فسفر است. و علاوه بر این ها غنی شده از ویتامین های گروه c، b ، a می باشد و مقدار مناسبی هم از فیبر برخوردار است.

NPK

نحوه تقویت کود کامل انجیر

در مطلب کود کامل انجیر خوب است که بدانید یکی از بهترین کودهایی که می شود برای درخت انجیر استفاده کرد. کود آهن مخصوص درخت انجیر می باشد.

برای این که بتوانند این کود را سرشار مواد مغذی و غنی کنند تا بتوانند باعث استقامت و تقویت درخت انجیر شوند. معمولا این کود را به همراه گوگرد، ماده ی نیترات، پتاس و همچنین مقادیر مشخصی مواد معدنی و مواد آلی ترکیب می کنند.

کود کامل انجیر

فوایدی که این مواد ترکیب شده در کود آهن ایجاد می کنند موجب می شوند که این مواد بتوانند میزان ماندگاری طولانی، حتی تا 3 سال در خاک، همراه با مواد موجود در خاک پایدار باقی بمانند. تا در این مدت 3 ساله خاک مزرعه و باغ شما را بی نیاز از کود دهی سازند.

فروشنده معتبر کود کامل انجیر

درخت انجیر طبق مستندات معتبر از جمله درختان مخصوص منطقه ی غرب آسیا و کشورهای خاورمیانه می باشد. یکی از ویژگی های بی نظیر این درخت خاصیت رشد و نمو در مناطق سردسیر کشورمان می باشد.
می توان گفت که شهر استهبان فارس از مناطق بسیار مناسب جهان می باشد که بیشترین انجیر دیمی در آن تولید می شود.

پتاسیم، فسفر، نیتروژن

همچنین قطب بزرگ انجیر ایران نیز استان زیبا و سراسر آبشار لرستان است، علاوه بر این استان ها درخت انجیر و نژادهای مختلف آن نیز در مناطق مختلف دیگر کشورمان همچون شهر گلوگاه استان مازندران، استان گلستان، سروآباد استان کردستان و مناطق دیگر هستند.

کود کامل انجیر

با توجه به توضیحات بالا در مورد درخت بی نظیر انجیر افراد علاقه مند به این میوه ی سرشار از فایده و غنی می توانند برای کود دهی عالی درختان انجیر خود به فروشنده ی معتبر کود کامل انجیر شهرشان و یا فروشگاه های معتبر عرضه کننده ی این کود که شماره آن درج شده مراجعه کنند.

Rate this post

Originally posted 2020-08-12 13:13:52.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما