خرید مستقیم سولفات آمونیوم پودری

کود سولفات آمونیوم پودری از جمله کود های پر مصرف در کشاورزی می باشد این کود درصد بالایی از ازت و گوگرد را دارا می باشد و جذب آن توسط گیاه با صرف انرژی کمتری صورت می پذیرد و باعث تقویت رشد و ثمردهی بیشتری گیاهان زراعی و محصولات باغی می‌شود.

خرید مستقیم کود سولفات آمونیوم پودری از سوی این مرکز مقادیر متفاوت انجام پذیر است و معمولاً هم این کود را با قیمتی بسیار مناسب از طریق مراجعه حضوری و غیرحضوری در اختیار خریداران قرار می دهد.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم پودری

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم گرانوله

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم گرانوله خصوصیات سولفات آمونیوم گرانوله امروزه این کود به یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی و باغبانی تبدیل شود و از آن به منظورهای مختلفی در مزرعه استفاده می نماید در ابتدا به خوب است بدانید که بخش اصلی این کود را ازت و گوگرد تشکیل می دهد که وجود این دو عنصر غذایی برای رشد و تقویت گیاهان مختلف بسیار ضروری می باشد.

سرعت جذب سولفات آمونیوم گرانوله توسط ریشه گیاهان بسیار بالا است ضمن اینکه برای جذب آن گیاه حداقل انرژی را استفاده می کند همچنین وجود این کود باعث می شود که جذب عناصر ریز مغذی در خاک افزایش پیدا کند که این خصوصیت برای حاصلخیز کردن خاک های کشاورزی بسیار اهمیت دارد.

همچنین کود سولفات آمونیوم از ناحیه گرانوله برای تنظیم ph خاک نیز بسیار مفید است و برای برطرف کردن زردی برگ درختان که ممکن است به هر علتی باشد نیز مناسب است و عمده نیاز به گیاهان و درختان را به عناصر غذایی برآورده می‌سازد.

برای افزایش کیفیت محصول و همچنین عملکرد بهتر محصولات کشاورزی بسیار مفید است و ضمن اینکه درجه کیفیت محصولات تولیدی را بالا می‌برد باعث می شود که محصولات از نظر کمی نیز عملکرد بهتری داشته باشند.

رشد بهتر و سریع تر گیاهان کمک می کند همچنین آنها را در برابر بیماریها و آفات مختلف مقاوم می سازد که این ویژگی نیاز به مصرف سموم شیمیایی را کاهش می‌دهد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم پودری

صادرات انواع سولفات آمونیوم پودری صادرات سولفات آمونیوم پودری در انواع متفاوت امروزه به سایر نقاط مختلف داخلی انجام می گیرد در واقع به خاطر اینکه مصرف این کود در کشاورزی بسیار زیاد است بنابراین همیشه باید به مقدار کافی توزیع گردد تا کشاورزان در سایر نقاط بتوانند به آن دسترسی راحت‌تری داشته باشند.

علاوه بر صادرات داخلی کود سولفات آمونیوم پودری به خاطر تولید فراوانی که این نوع از خود دارد همواره بخشی از تولید سالانه آن به کشورهای خارجی هم صادر می گردد که این صادرات خارجی راهی بسیار مناسب برای کمک به اقتصاد کشور می باشد و ارزآوری بسیار خوبی را به درون کشور دارد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-25 07:59:45.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما