خانه / سولفات آمونیوم / خرید انواع سولفات آمونیوم مرکبات

خرید انواع سولفات آمونیوم مرکبات

خرید انواع سولفات آمونیوم مرکبات به صورت های مختلفی از جمله عمده، فله و بسته بندی شده صورت می گیرد. سولفات آمونیوم محصولی سودآور برای خرید و فروش به شمار می رود که ارزان ترین قیمت این محصول را می توانید با بهترین کیفیت در این سایت بیابید. سولفات آمونیوم با توجه به کاربرد گسترده ای که دارد، از بازار فروش خوبی در داخل و خارج از کشور نیز برخوردار می باشد. از این رو برای تهیه این محصول بهترین روش خرید مستقیم از تولیدکننده می باشد.

خرید انواع سولفات آمونیوم مرکبات

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم کشاورزی

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم یک نمک معدنی با کارایی بسیار زیاد در بخش های کشاورزی و صنعتی است. مهم ترین کاربرد این ماده تهیه کود شیمیایی است. کود سولفات آمونیوم شامل:

  • ۲۱% نیتروژن (ازت) به شکل یون آمونیوم
  • ۲۴% سولفور به شکل سولفات

از جمله کاربردهای این کود در بخش کشاورزی استفاده برای اصلاح و کاهش pH خاک های قلیایی و همچنین تأمین ازت و گوگرد مورد نیاز برای رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی اشاره نمود.

هنگام انتخاب کود سولفات آمونیوم کشاورزی لازم است این نکات را بدانید که، عملکرد مؤثری در بهبود کیفیت و رشد بسیاری از محصولات کشاورزی به خصوص پسته، مرکبات، یونجه، ذرت، کلزا، پنبه، سیب زمینی، برنج و گندم دارد.

در نهایت لازم به ذکر است بدانید با افزوده شدن سولفات آمونیوم به خاک، باکتری های موجود در خاک سریعاً شروع به تبدیل آمونیوم به نیترات می کنند.

در طی این واکنش، میزان اسیدی بودن خاک افزایش می یابد، که پس از به کار بردن های مکرر سولفات آمونیوم در نهایت pH خاک کاهش می یابد.

بازار فروش سولفات آمونیوم مرکبات

بازار فروش سولفات آمونیوم مرکبات امروزه بازار فروش سولفات آمونیوم مرکبات بسته بندی شده در وزن های مختلف و با برندهای متفاوت از رونق بالایی برخوردار است.

پخش سولفات آمونیوم بسته بندی در کشور حجم بالایی دارد و مراکز فروش ‌عمده در کشور سعی بر فروش این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب دارند.

در سال های اخیر این محصول به دلیل کاربردهای مختلفی که در صنعت کشاورزی دارد توانسته است فروش خوبی را به خود اختصاص دهد.

شاید یکی دیگر از دلایل فروش بالا، قیمت مناسب آن باشد که همگان را مجذوب خود کرده است.

برای بسیاری از خریداران در درجه اول کیفیت محصول و در درجه دوم قیمت آن حائز اهمیت است.

مجموعه ما یکی از معتبرترین شرکت های بازرگانی فعال در زمینه خرید و فروش انواع سولفات آمونیوم کشاورزی می باشد و این محصول را به صورت بسته بندی شده و با قیمتی کمتر از نرخ بازار ارائه می دهد.

سولفات آمونیوم یکی از پرمصرف ترین کودهای شناخته شده در جهان می باشد که در موارد بسیاری از جمله برای کشاورزی استفاده می شود و تقاضای بالایی در کشور دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار توزیع سولفات آمونیوم شکری ایرانی

یکی از مهمترین فرایند در باغداری و کشاورزی کود دهی است که کمک شایانی به رشد و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و باغی دارد. کود سولفات آمونیوم شکری یکی از کودهای ازته در کشاورزی است که حاوی ازت و گوگرد که دو عنصر پر مصرف برای گیاهان هستند است.

دیدگاهتان را بنویسید

کود فروشی