بازار خرید سولفات آمونیوم مرکبات

سولفات آمونیوم مرکبات یکی از مهمترین کودهای شیمیایی در حال حاضر محسوب می شود که کشاورزان در اقصی نقاط دنیا از آن برای حفظ و نگهداری و مراقبت از ریشه در حال رشد درختان باغی خود بهره برداری می کنند.

خواص بسیار زیاد این رقم از کودهای شیمیایی موجب شده طرفداران زیادی در داخل کشور ما نیز داشته باشد و بازار خرید سولفات آمونیوم مایع نسبت به سال های اخیر رونق چشمگیری پیدا کند. شما می توانید به منظور اطلاع از خصوصیات مهم و همچنین شرایط صادرات سولفات آمونیوم به سایر کشور های منطقه تا انتها با ما همراه باشید.

بازار خرید سولفات آمونیوم مرکبات

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم مایع

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم مایع همان طور که می دانید گیاهان از قبیل گل ها و درختان نیز همانند ما انسان ها موجودات جانداری هستند که برای ادامه حیات و یا رشد و نمو بهتر به یک سری شرایط خاص و مواد طبیعی یا شیمیایی همچون نور خورشید، آب و کودهای مکمل (حیوانی و شیمیایی) احتیاج دارند.

گیاهان و نباتات به طور متوسطه در سال یکبار به اصطلاح می میرند و یا بهتر بگوییم به خواب می روند و در طول این مدت رشد ریشه های آنها متوقف می شود و معمولا از اواسط فروردین ماه به خصوص ریشه مرکبات شروع به رشد می نمایند که در این زمان نیاز به تقویت آن توسط باغداران امری ضروری برای درختان محسوب می شود.

یکی از پرکاربردترین محصولات در این زمان سولفات آمونیوم مایع است که با دارا بودن مقادیر زیادی ازت و گوگرد به خوبی نقش تغذیه ریشه مرکبات را ایفا می نماید و موجب تقویت درخت بویژه ریشه آن می شود که در باردهی محصول تاثیر بسزایی دارد.

بیشتر بدانیم  بازار فروش سولفات آمونیوم مشهد

اگر از خصوصیات با ارزش سولفات آمونیوم بی اطلاع می باشید، در اینجا برخی از این خصوصیات را جهت آشنایی شما بیان می کنیم.

  • به راحتی توسط گیاه جذب شده و در متابولیسم گیاه مورد استفاده قرار می گیرد.
  • موجب تنظیم پی اچ خاک شده و به جذب سایر مواد مغذی موجود در خاک توسط گیاه کمک شایانی می کند.
  • به رفع زردی برگ های درخت مرکبات کمک می کند.

صادرات انواع سولفات آمونیوم مرکبات

صادرات انواع سولفات آمونیوم مرکبات این نکته را به خاطر داشته باشید که میزان مصرف این کودها نباید خیلی بیشتر از حد مجاز باشد چون می تواند باعث بروز سم در محصولات بدست آمده از درختان شود؛ استاندارد مصرف آن به ازای هر سال سن درختان حدود 150 گرم است که این نکته باید توسط باغدار توجه شود.

به دلیل خواص بسیار زیاد این نوع از کودها، موضوع صادرات آن چند سالی است که در کشور ما به طور جدی پیگیری می شود و بازرگانان ایرانی سودی خوبی از صادرات این محصول به کشورهای منطقه نصیب خود نموده اند.

جهت سفارش انواع سولفات آمونیوم مرکبات می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و محصول مورد نظر را به میزان دلخواه با بالاترین کیفیت و قیمت استثنایی خریداری نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-18 19:49:48.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما