خانه / گوگرد معدنی / گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی ۲۵ کیلویی

گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی ۲۵ کیلویی

در این مقاله به بررسی گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی ۲۵ کیلویی می پردازیم بهتر است جهت اطلاع بیشتر در این رابطه ما را دنبال کنید. گوگرد از مهمترین عنصرهای با ارزش غیر فلزی است که در طبیعت وجود دارد و از آن به عنوان کود می توان در کشاورزی استفاده کرد، چون که بهترین عنصر غذایی برای رشد کردن گیاه گوگرد است.

کمبود ناشی از گوگرد که سبب کم شدن عملکرد نهایی، زردی برگ ها و زیاد شدن pH خاک می شود را می توان با استفاده کردن کودهای گوگردی رفع کرد. بنابراین مصرف گوگرد نامناسب سبب به وجود آمدن خسارت و آسیب های جبران ناپذیر خواهد شد. این عنصر با ارزش برای درختان پسته، محصولات زراعی، محصولات کشاورزی و تمام درختان میوه مناسب است. گوگرد معدنی به سبب اینکه خاصیت قارچ کشی دارد کمک زیادی به ضد عفونی کردن خاک می کند.

گوگرد معدنی زرکوه

شناخت گوگرد معدنی و ویژگی های آن

گوگرد بعد از پتاس، فسفر و ازت چهارمین عنصر پر استفاده برای گیاهان محسوب می شود. یکی از اثرات مفید گوگرد به توصیه کارشناسان رفع سفیدک انگور است. همچنین مصرف آن برای از بین بردن حشرات موذی، کرم سفید ریشه درختان و حفظ نباتات ضروری می باشد.

 گوگرد از نظر جرم در دنیا دهمین عنصر و در زمین نیز پنجمین عنصر به حساب می آید. انواع گوگرد شامل گوگرد صنعتی، گوگرد گازی و گوگرد نفتی می باشد. ترکیبات متداول گوگرد شامل مواد معدنی سینابر (سولفید جیوه)، گالن (سولفید سرب)، استیبنیت (سولفید آنتیموان)، پیریت (سولفید آهن) و اسفالریت (سولفید روی) است. و مواد معدنی سولفات همچون آلونیت (سولفات آلومینیوم پتاسیم)، باریت (سولفات باریم) و گچ (سولفات کلسیم) می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باشد.

گوگرد معدنی زرکوه چه خاصیتی برای درخت پسته دارد؟

نیاز درختان پسته به گوگرد معدنی زرکوه بیشتر از فسفر است. مهمترین آفت درخت پسته، پسیل معمولی پسته است که به شیره خشک معروف است. در فصل زمستان به صورت حشره است و در فصل بهار تخم ریزی می کند نوزادهای این حشرات از شیره نباتی تغذیه می کنند تا بزرگ شوند.

مصرف شیره گیاهی توسط این حشرات سبب ریزش برگهای درخت پسته، ضعف عمومی پسته، افزایش دانه‌ های پوک و دهان بسته، ریزش دانه های کوچک و جوانه ها می شود. در اواخر خرداد باعث ریزش برگ، جوانه و خوشه در پسته می شود و همچنین میزان پوکی ثمره نیز بیشتر می شود.  در ماه مرداد نیز باعث می‌شود که پسته‌ ها دهان بسته بمانند. استفاده گوگرد زرکوه برای پسته می‌تواند از به وجود آمدن این مشکلات و آفات پیشگیری کند.

کاربرد گوگرد معدنی در کشاورزی

گوگرد معدنی زرکوه یک ماده غذایی غنی و پراهمیت است که در بخش کشاورزی به ضروریات و اهمیت آن کمتر توجه شده است. این محصول در حقیقت چهارمین عنصر مهم شیمیایی است که  نقش بسیار مهمی در متابولیسم گیاهان و درختان دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد کلروفیل

از مهمترین خواص گوگرد معدنی این است که باعث ایجاد کلروفیل در گیاهان می ‌شود. کلروفیل، عمل فتوسنتز را برای گیاهان و درختان راحتتر می‌ کند و در نتیجه تمامی ویتامین و روغن ‌ها به همراه نشاسته و قندها در گیاهان به وجود می ‌آید.

  • فعال ‌سازی آنزیم‌ ها در گیاهان

این ماده با فعال ساختن آنزیم‌ ها در گیاهان و درختان، واکنش های بیوشیمیایی را در آنها  تقویت می کند.

  • تقویت سنتز روغن در گیاهان

استفاده از گوگرد برای گیاهانی که دانه های روغنی تولید می‌ کنند مثل کلزا از اهمیت فوق ‌العاده‌ای برخوردار است.

  • تولید پروتئین در گیاهان

محلول پاشی روی درختان پسته با گوگرد معدنی

گوگرد معدنی زرکوه در تولید اسید آمینه‌هایی مثل سیستئین، هموسیستئین،  نقش بسیار مهمی دارد که وجود اسید آمینه‌هایی مثل سیستئین و متیونین باعث ایجاد پروتئین در گیاهان می شود که می ‌توان نتیجه گرفت گوگرد معدنی می ‌تواند تا نود درصد در تولید پروتئین نقش بسزایی داشته باشد.

  • بهبود عملکرد و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی

یکی از پارامترهای مهم در کشاورزی کیفیت محصولات و افزایش ثمر در گیاهان و درختان است که برای اکثر کشاورزان از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین استفاده از گوگرد معدنی می‌ تواند باعث افزایش درصد پروتئین در گیاهان و درختان، افزایش روغن در بذرهای روغن زا، کیفیت غلات و همچنین افزایش پروتئین در علوفه ‌هایی مثل یونجه و ذرت شود.

  • تقویت گیاهان در مقابل شرایط جوی نامساعد

یکی دیگر از خواص گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی ۲۵ کیلویی این است که میزان تحمل گیاهان و درختان در مقابل خشکی، سرما و حتی فلزهای سنگین را افزایش می ‌دهد.

چرا گوگرد معدنی زرکوه؟

با استفاده کردن از گوگرد معدنی زرکوه محصولاتی کاملا طبیعی، ارگانیک، بی نظیر و غیر شیمیایی را به جامعه مصرف و بازار فروش تحویل دهید. این نوع گوگرد به سبب اینکه عناصر آن غیر شیمیایی و کاملا ارگانیک است مجوز عضویت در انجمن ارگانیک کشور ایران را کسب نموده است. این نوع گوگرد پس از ترکیب با خاک روی ریشه درختان در حال خشک شدن، فورا مشکل آنها را رفع کرده و مجددا آنها را سبز و زنده می کند.

گوگرد زرکوه بدون افزودنی هایی مثل پودر آجر ضایعاتی، اسید کلریدریک، بنتونیت و . . . قابلیت محلول پاشی دارد. همچنین قابلیت گرده پاشی داشته و روی محصولات کشاورزی، گلخانه ای، درختان و محصولات زراعی ماندگاری دارد. گوگرد معدنی آذرشهر و زرکوه بیماری های قارچی مثل نماتد، گموز، شانکر و . . . را دفع می کند و همچنین در دمای حدود پنجاه درجه سانتی گراد بالاتر از صفر در تابستان بدون ایجاد عارضه و سوزندگی بر روی گیاهان، سرشاخه و برگ قابلیت محلول پاشی دارد. گوگرد زرکوه می تواند از پوچ شدن و کشمشی شدن پسته ها جلوگیری کند و سبب پر شدن مغزها شود. پس اگر قارچ ها، بیماری ها، لاروها، انواع آفات حشرات، انگل ها و . . . به محصولات زراعی، گلخانه ای و کشاورزی شما صدمه زده می توانید به خرید این نوع گوگرد از سایت کود فروشی اقدام کنید تا از مشکلات و آفات خلاص شوید و شاهد رشد مجدد و زیاد شدن محصولات خود باشید.

فروشگاه گوگرد معدنی

فروشگاه کود فروشی و گوگرد معدنی نیاز شما را در این خصوص به صورت پودری و کلوخه داخلی و صادراتی تامین می کند. این فروشگاه مفتخر است که محصول خود را با اصالت مواد اولیه به شرط آنالیز و با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه نماید. جهت اطلاع بیشتر و درخواست خرید گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی ۲۵ کیلویی و گوگرد زرکوه برای پسته به وب سایت kodforoshi.ir مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تامین کنندگان گوگرد معدنی ارگانیک با قیمت مناسب

امروزه، بسیاری از مرگ و میر ها، و همچنین بیماری ها به دلیل مواد غذایی نا سالمی است که مصرف می کنیم. همان طور که می دانید همه کشاورزان از انواع آفت کش و کود ها ب

کود فروشی