قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

همواره کود ها جز مواد جدا ناپذیر از کشاورزی بوده اند. کود های کشاورزی که از گذشته تا کنون دچار تغییر و تحولات فراوانی شدند، همیشه به عنوان یک ماده ی مفید برای محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. کود اوره کشاورزی تکامل یافته ترین نوع کود از گذشته تاکنون است که، بر پایه نیتروژن و مناسب برای رشد گیاهان ساخته شده است.

کاربرد کود اوره در کشاورزی چیست؟

نیتروژن ماده اصلی تشکیل دهنده ی کود اوره کشاورزی است. آمونیاک و گازکربنیک در دمای 180 درجه سانتیگراد باعث ایجاد این نوع کود شیمیایی می شوند. این نوع کودها که در بازار به کودهای شکری نیز معروف هستند، در ابعاد ریز و درشت موجود می باشند.  تفاوت در ابعاد کود اوره کشاورزی، باعث تفاوت در بازدهی آنها است.

گیاهان برای رشد خود به مواد گوناگونی نیاز دارند که، یکی از انواع این مواد، ازت می باشد. ازت ماده ای مشترک در بین خاک و گیاهان است، اگر خاکی دارای ماده آلی بیشتری باشد، یعنی حاوی ازت بیشتری است. ازت که با اثر باکتری های خاص در خاک، تولید می شوند، مقداری را به صورت روزمره در اختیار گیاهان قرار می دهند. علف های هرز و برگ گیاهان کوچک که نزدیک به سطح خاک هستند، منبع اصلی ازت می باشند.

کاربرد کود اوره در کشاورزی چیست؟

 اگر در یک باغ، سطح مورد کشت بیشتر از توان خاک باشد، نیاز به ازت بیشتری برای گیاه است که باید توسط انسان ها در سطح زمین مورد نظر پخش شود. کود اوره سبب اسیدی شدن خاک می شود. کود اوره کشاورزی با محلولیت در آب، سبب می شود گیاهان بتوانند ازت مناسب را از خاک دریافت کنند. بهترین کود ازته در دنیا، این نوع کود کشاورزی است.

بیشتر بدانیم  فروش فوق العاده آمونیوم سولفات کود شیمیایی

خرید انواع کود اوره کشاورزی

خرید انواع کود اوره کشاورزی

برای خرید کود اوره می توانید از طریق وب سایت اینترنتی نیز اقدام نمایید. در هنگام بازدید از وب سایت می توانید تمام مشخصات کود اوره کشاورزی را به آسانی بخوانید، و خرید کود اوره مناسب خاک زمین خود را به راحتی انجام دهید. اگر از کود اوره کشاورزی ناخالص استفاده نمایید، مطمئناً به خاک صدمه می زنید. باید در هنگام استفاده از کود های اوره، اطمینان حاصل نمود که نیتروژن آن به راحتی و بدون جذب در خاک، از بین نرود. کود اوره رازی به عنوان یک کود اوره کشاورزی مناسب برای خاک می تواند گزینه ی مناسبی باشد. کود اوره رازی با دارا بودن تمامی مزیت ها، یک کود اوره ی عالی برای کشاورزی و استفاده در باغات است.

5/5 – (2 امتیاز)

Originally posted 2021-04-18 20:37:00.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما