خانه / کود کشاورزی / بازار کود / قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

همواره کود ها جز مواد جدا ناپذیر از کشاورزی بوده اند. کود های کشاورزی که از گذشته تا کنون دچار تغییر و تحولات فراوانی شدند، همیشه به عنوان یک ماده ی مفید برای محصولات کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. کود اوره کشاورزی تکامل یافته ترین نوع کود از گذشته تاکنون است که، بر پایه نیتروژن و مناسب برای رشد گیاهان ساخته شده است.

کاربرد کود اوره در کشاورزی چیست؟

نیتروژن ماده اصلی تشکیل دهنده ی کود اوره کشاورزی است. آمونیاک و گازکربنیک در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد باعث ایجاد این نوع کود شیمیایی می شوند. این نوع کودها که در بازار به کودهای شکری نیز معروف هستند، در ابعاد ریز و درشت موجود می باشند.  تفاوت در ابعاد کود اوره کشاورزی، باعث تفاوت در بازدهی آنها است.

گیاهان برای رشد خود به مواد گوناگونی نیاز دارند که، یکی از انواع این مواد، ازت می باشد. ازت ماده ای مشترک در بین خاک و گیاهان است، اگر خاکی دارای ماده آلی بیشتری باشد، یعنی حاوی ازت بیشتری است. ازت که با اثر باکتری های خاص در خاک، تولید می شوند، مقداری را به صورت روزمره در اختیار گیاهان قرار می دهند. علف های هرز و برگ گیاهان کوچک که نزدیک به سطح خاک هستند، منبع اصلی ازت می باشند.

 اگر در یک باغ، سطح مورد کشت بیشتر از توان خاک باشد، نیاز به ازت بیشتری برای گیاه است که باید توسط انسان ها در سطح زمین مورد نظر پخش شود. کود اوره سبب اسیدی شدن خاک می شود. کود اوره کشاورزی با محلولیت در آب، سبب می شود گیاهان بتوانند ازت مناسب را از خاک دریافت کنند. بهترین کود ازته در دنیا، این نوع کود کشاورزی است.

خرید انواع کود اوره کشاورزی

برای خرید کود اوره می توانید از طریق وب سایت اینترنتی نیز اقدام نمایید. در هنگام بازدید از وب سایت می توانید تمام مشخصات کود اوره کشاورزی را به آسانی بخوانید، و خرید کود اوره مناسب خاک زمین خود را به راحتی انجام دهید. اگر از کود اوره کشاورزی ناخالص استفاده نمایید، مطمئناً به خاک صدمه می زنید. باید در هنگام استفاده از کود های اوره، اطمینان حاصل نمود که نیتروژن آن به راحتی و بدون جذب در خاک، از بین نرود. کود اوره رازی به عنوان یک کود اوره کشاورزی مناسب برای خاک می تواند گزینه ی مناسبی باشد. کود اوره رازی با دارا بودن تمامی مزیت ها، یک کود اوره ی عالی برای کشاورزی و استفاده در باغات است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اسید هیومیک گوگردی خالص

اسید هیومیک گوگردی در خاک می تواند بین مولکول¬های آب و عناصر غذایی موجود در خاک ارتباط برقرار کند و از این طریق از کریستاله شدن عناصر غذایی جلوگیری کند، به این ترتیب عناصر به راحتی در دسترس ریشه گیاه قرار می گیرند و احتمال آبشوئی این عناصر کاهش می یابد. شرکت گل شیمی سپاهان، پارس یزد و کیمیا رویش پارس در زمینه تولید اسید هیومیک گوگردی خالص فعالیت دارند.

کود فروشی