خانه / سولفات آمونیوم / قیمت سولفات آمونیوم پودری کیلویی

قیمت سولفات آمونیوم پودری کیلویی

سولفات آمونیوم پودری یکی از کودهای مهم برای استفاده در زمینه های مختلف کشاورزی اعم از زراعت و باغبانی به عنوان کود ازته است. ناگفته نماند که این ترکیب در زمینه های صنعتی هم مورد مصرف قرار می گیرد. ترکیبات به کار برده شده در این کود عبارتند از:

۱) ازت به شکل یون آمونیوم که جذب بالاتری برای ریشه دارد(۲۱%)

۲) گوگرد به شکل محلول یعنی سولفات(۲۴%)

کاربردهای این کود را هم می توانیم به موارد زیر خلاصه کنیم:

. کمک کردن به کاهش اسیدیته و PH خاک (خاک های آهکی و قلیایی که در کشور ما به وفور یافت می شوند)

تامین عناصر ضروری گیاه یعنی ازت و گوگرد که سبب رشد بهتر و بالارفتن کیفیت محصول خواهد شد.                                                         

سرعت جذب بالا سولفات آمونیوم پودری

اشکال مختلف کود سولفات آمونیوم، می تواند علاوه بر پودری، کریستاله و یا گرانوله هم باشد. در میان کودهای ازته، فقط کود سولفات آمونیوم است که زیاد رطوبت جذب نمی کند و همین خصیصه باعث می شود که کمتر حالت کلوخه پیدا کند و بدون تغییر شکل در مدت زمان طولانی تر در انبار به حالت اولیه باقی بماند.

همچنین این کود اثرات تخریبی زیستی بسیار کمتری نسبت به بقیه کودها دارد. چون ازت موجود در سولفات آمونیوم پودری، به شکل یون آمونیوم NH4+ می باشد، بسیار راحت تر و سریعتر از اشکال دیگر، جذب گیاه شده و نیترژن مورد نیاز برای رشد و نمو گیاه را آزاد می کند. از طرفی چون یون آمونیوم ترکیبی با یک بار مثبت است به راحتی می تواند جذب ذرات کلوئیدی خاک شده و از طریق آبشویی، به آسانی از دسترس خارج نشود.

فروشنده سولفات آمونیوم پودری اصل

متاسفانه در سال های اخیر دستهای متقلب در بازار عرضه و تولید کودهای کشاورزی تعدادشان زیادتر گشته و همین امر موجب نگرانی کشاورز و باغبان شده است. اینکه علاوه بر هزینه های هنگفتی که باید متقبل شوند، نتیجه ای هم در هنگام برداشت محصول خود نخواهند دید و از همه بدتر آنکه به دلیل وجود مواد ناخالص وگاه حتی بالا برنده شوری و املاح خاک، (مثل سدیم) در این کودهای تقلبی حتی ضررهای جبران ناپذیری هم به خاک و زمین های آنها وارد می آید.

ما شرایط فروش سولفات آمونیوم پودری به شکل اصل را برای شما فراهم کرده و سعی در جلب رضایت شما مصرف کننده و کشاورز عزیز داریم.

برای آگاهی از قیمت سولفات آمونیوم پودری، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار توزیع سولفات آمونیوم شکری ایرانی

یکی از مهمترین فرایند در باغداری و کشاورزی کود دهی است که کمک شایانی به رشد و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و باغی دارد. کود سولفات آمونیوم شکری یکی از کودهای ازته در کشاورزی است که حاوی ازت و گوگرد که دو عنصر پر مصرف برای گیاهان هستند است.

کود فروشی