خانه / سموم کشاورزی / روغن امولسیون شونده ولک / قیمت روغن امولسیون شونده ولک در بازار کشاورزی ایران

قیمت روغن امولسیون شونده ولک در بازار کشاورزی ایران

قیمت روغن امولسیون شونده یا ولک که نقش مهمی در کنترل آفات دارد از طریق مراکز فروش، بازار سم و کود و سایتهایی اینترنتی در دسترس می باشد. نوع بسته بندی ۱۰۰ سی سی، یک لیتری، پنج لیتری، ۱۰ لیتری و ۲۰ لیتری در قیمت آن تاثیر گذار است.

روغن ولک

روغن امولسیون شونده

روغنهای مورد مصرف در کشاورزی از تقطیر نفت خام در فرایند تصفیه حاصل می شوند. این روغنها به جهت کنترل بسیاری از آفات در کشاورزی بکار می رود. استفاده از امولیسیون روغن و آب باعث پوشش بهتر سطح گیاه می شود. پس از محلول پاشی سریعا شکسته و بصورت یک لایه نازک روغن بر روی گیاه قرار می گیرد. آب موجود در امولیسیون نیز بصورت قطره از سطح برگ خارج می شود.

تولید روغن ولک

امولسیفایر روغن ولک

فرمولاسيون سموم نحوه کاربرد يک را تعیین می کند. مثلاً برای استفاده از سموم امولسیون حتماً نیاز به دستگاه محلول پاش است. هر فرمولاسیون شامل موارد زیر می باشد:

  • ماده مؤثره که هدف آن کنترل آفت می باشد.
  • حامل ها مانند آب، حلال های آلی، مواد معدنی یا خاک رس
  • امولسیفایرها
  • تثبیت کننده ها، رنگها، بهبود دهنده ها

مصرف روغن ولک

سم اتیون و روغن ولک

هنگام سپری فصل زمستان بایستی گیاهان و درختان میوه سم  پاشی شوند.استفاده از روغن امولسیون شونده ولک همراه با سموم شیمیایی همچون سم اتیون ، سم دیازینون ، قارچ کش و باکتری کش بردوفیکس برای اثر بخشی بهتر استفاده شود. چرا که انها از پر مصرفترین سمومی قابل اختلاط با روغن ولک می باشند.

محلول پاشی روغن ولک

عملکرد روغن های زمستانه

روغن ها حشرات را با تماس مستقیم باعث کنترل و از بین رفتن آفات می شوند. با پاشش روغن روی حشرات و لارو ها راه تنفسی حشرات و لارو ها بسته می شود. به عبارتی حشرات  و لازو ها خفه میشوند. در زمستان به علت نبود برگ روی درختان جایی برای مخفی شدن حشرات روی درختان نیست. تمام درخت و حشرات روی آن در معرض پاشش روغن امولسیون شونده ولک قرار می گیرد. بدین ترتیب کلیه حشرات روی درختان ازبین می روند.

قیمت روغن امولسیون شونده ولک

قیمت روغن امولسیون شونده ولک موجود در بازار ایران از کیفیت پارافین و مواد امولسیفایر متاثر است. بوی پارافین بکار رفته در آن تقریباً شبیه پارافین جامد یا پارافین شمع است. روغن امولسیون شونده ولک بصورت مایع غلیظ و رنگ کرم کم رنگ تا پر رنگ می باشد. روغن هایی که ته گالن ته نشین می شوند بی کیفیتی و حاوی امولسیفایر مناسب نمی باشند.  روغن امولسیون شونده ولک بایستی حالتی یکدست و همزده داشته باشد.

توجه: این عامل می تواند در تشخیص روغن های بی کیفیت از با کیفیت در بازار کمک کند.

متوسط قیمت روغن امولسیون شونده ولک برای مصرف کننده تا ۱۲۰ هزار تومان متغییر می باشد.

برای خرید روغن با کیفت و قیمت مناسب با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کن

کود فروشی