خانه / کود / قیمت روز کود نیترات کلسیم مایع داتیس

قیمت روز کود نیترات کلسیم مایع داتیس

کود ها با توجه به نوسانات نرخ ارز، افزایش قیمت بی سابقه ای داشته اند و دلالان و سودجویانی که در این بازار حضور دارند به این افزایش قیمت دامن زده اند. کود نیترات کلسیم مایع یکی از کود های مورد نیاز در کشاورزی است که در موارد مختلفی از آن استفاده می شود.

در سایت ها و فروشگاه های مختلف قیمت انواع کود ممکن است کمی متفاوت باشد که برای دستیابی به قیمت نیترات کلسیم باید آن را در فروشگاه ها و سایت های معتبر جستجو نمود و پس از آشنایی با حدود قیمت ها، کود خریداری شود.

قیمت ها هر روز تغییر می کنند و باید هنگام خرید کود های مایع نیترات کلسیم داتیس دقت کافی را داشت، نیترات کلسیم مایع در اندازه ها و بسته بندی های مختلف عرضه می شوند که بسته به اندازه قیمت آن ها متفاوت می باشد.

فواید کود نیترات کلسیم چیست؟

نیترات کلسیم مایع

کود نیترات کلسیم به راحتی در آب قابل حل است و هنگام استفاده از آن خیلی سریع جذب گیاه می شود. نیترات کلسیم مایع را برای جذب سریع تر توسط گیاهان تولید می کنند و استفاده از آن ها به صورت محلول پاشی و همراه با آبیاری انجام می شود.

کود نیترات کلسیم باعث بالا رفتن کیفیت محصول می شود همچنین استفاده از این کود باعث ایجاد مقاومت گیاه در برابر آفات و بیماری ها می شود و ماندگاری محصول پس از برداشت افزایش چشمگیری پیدا می کند.

کمبود نیترات کلسیم باعث مشکلات زیادی در گیاه زراعی می شود مانند: پوسیدگی قسمت هایی از میوه، ایجاد لکه های زنگ در برخی محصولات، سوختگی در نوک برگ گیاهان و … که کشاورزان باید به کمبود این ماده مغذی توجه داشته باشند.

نیترات کلسیم مایع در کشاورزی بسیار مهم است و قابلیت جذب بالای آن باعث شده که کشاورزان بیشتر از فرم های مایع این کود استفاده نمایند.

بازار فروش کود نیترات کلسیم مایع

شرکت هایی در شهر های مختلف وجود دارند که به طور تخصصی فروش انواع کود را انجام می دهند و خریدار با کمک کارشناسانی که این شرکت ها دارند می توانند انتخاب مطمئن تری داشته باشند. نیترات کلسیم مایع یکی از انواع کود است که این شرکت ها در سایز های مختلف به صورت عمده و غیر عمده به فروش می رسانند.

خریدارانی که در اندازه کمتر به این کود ها احتیاج دارند می توانند با مراجعه به فروشگاه های فروش تجهیزات کشاورزی آن را تهیه نمایند همچنین نیترات کلسیم داتیس در بسیاری از فروشگاه ها به راحتی قابل دسترس می باشد.

فروشگاه های اینترنتی و سایت هایی هستند که فروش انواع کود ها را انجام می دهند که با پرس و جو و جستجوی معتبر ترین آن ها می توان کود های مورد نیاز را از آن ها بدون مراجعه حضوری خریداری کرد.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اسید هیومیک گوگردی خالص

اسید هیومیک گوگردی در خاک می تواند بین مولکول¬های آب و عناصر غذایی موجود در خاک ارتباط برقرار کند و از این طریق از کریستاله شدن عناصر غذایی جلوگیری کند، به این ترتیب عناصر به راحتی در دسترس ریشه گیاه قرار می گیرند و احتمال آبشوئی این عناصر کاهش می یابد. شرکت گل شیمی سپاهان، پارس یزد و کیمیا رویش پارس در زمینه تولید اسید هیومیک گوگردی خالص فعالیت دارند.

کود فروشی