خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم درجه یک

قیمت انواع سولفات آمونیوم درجه یک

آیا از نرخ اصلی سولفات آمونیوم در انواع مختلف مطلع هستید؟ انواع سولفات آمونیوم درجه یک با کیفیت بسیار عالی با قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد.

ارائه کننده این محصول آن را در قالب عمده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار بازار و مشتریان قرار می دهد. پیشنهاد می کنم از این فرصت استفاده نمود و با بهره مندی از روش عرضه مستقیم تجربه یک خرید با کیفیت و قیمت مناسب را برای خودتان رقم بزنید.

قیمت انواع سولفات آمونیوم درجه یک

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

اطلاعاتی درباره سولفات آمونیوم آزمایشگاهی سولفات آمونیوم آزمایشگاهی یک محصول شیمیایی است و کاربردهای گسترده ای شامل آن می شود. در قالب ساییده شده و بسیار نرم در اوزان مختلف به بازار عرضه می شود. برای رشد و پرورش گیاهان عملکرد فوق العاده ای داشته و اثرات معجزه آسایی داشته و در راندمان کار و بازدهی محصولات نقش عمده ای ایفاء می کند.

ترکیبی از ازت و گوگرد، سولفور، نیتروژن با درصدهای مختلف می باشد. بسته بندی این محصول در انواع مختلفی می باشد. این محصول کیفیت بسیار مطلوبی داشته و بسیار پرکاربرد و پرفروش بشمار می آید. از این محصول به صورت تلفیقی در انواع کود استفاده می شود. ترکیبات بسیار مفیدی در ساختار تولیدی سولفات به کار رفته است.

با برندهای بسیار معتبر به بازار عرضه می شود که نوع کیسه ای آن در قالب عمده به مشتریان عرضه می گردد. ناگفته نماند که این ماده در صنایع متفاوتی اعم از تولید پارچه و شیرینی و مواردی از این قبیل به کار می رود. آمار تقاضای این محصول به دلیل گستردگی کاربردی که دارد بسیار بالا گزارش شده است. به لحاظ ضرورت ایمنی، افرادی که با این محصول سر و کار دارند قاعدتا باید با رعایت موازین بهداشتی خود را محفوظ نگه دارند.

بازار فروش سولفات آمونیوم درجه یک

بازار فروش سولفات آمونیوم درجه یک سولفات آمونیوم درجه یک و با کیفیت، در اوزان مختلف و قیمت عمده به صورت مستقیم قابلیت عرضه به شما خریداران و مشتریان ارجمند را دارد.

فروش سولفات آمونیوم با قیمت کلی مطالبات بسیار خوبی را به همراه داشته و آمار فروش قابل ملاحظه ای در بازار رقم خورده است. مراکز کشاورزی جزو مشتریانی هستند که این محصول را در اوزان بالا و با قیمت کلی و حجم زیاد خریداری می نمایند.

بازار فروش این محصول با توجه به کاربردهای گسترده ای که در زمینه صنایع کشاورزی دارد روند بسیار خوبی داشته و در حجم بالایی به فروش می رسد. شما مشتریان و مخاطبان ارجمند در صورت تمایل می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش اقدام به ثبت سفارش نمایید.قیمت فروشنده بسیار ارزان و مناسب می باشد ضمن اینکه رضایتمندی مشتریان نیز در آن لحاظ شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سولفات آمونیوم پودری کیلویی

برای داشتن کشاورزی پایدار با بازدهی خوب، باید علاوه بر استفاده از روش های علمی در تمام مراحل کشاورزی و باغبانی، از کودهای کم خطرتر با خروجی بالاتر هم استفاده کرد. یکی از این کودها که مصارف بالایی در عرصه کشاورزی دارد، سولفات آمونیوم پودری است. کودی که می تواند فراهم کننده ازت و گوگرد برای خاک و گیاه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

کود فروشی