فروش بروموپروپیلات 25% و تهیه عمده آن در کشور

فروش بروموپروپیلات 25% به صورت آنلاین در مدت زمان بسیار کمی صورت می گیرد. فروش این محصول به شیوه های مختلفی انجام می شود که رایج ترین آن به صورت عمده می باشد. قیمت عمده انواع مختلف بروموپروپیلات بسیار کمتر از حالت خرده فروشی آن می باشد. تولید این محصول در کشور در حجم بسیار زیادی انجام می شود. نمونه های داخلی این کالا در مقایسه با محصولات خارجی از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند. بروموپروپیلات 25% عمده از قیمت تمام شده کمتری نسبت به خرده فروشی آن برخوردار می باشد.

بروموپروپیلات در کشاورزی

این ماده یک عامل کشنده آفات است که در کشاورزی برای مبارزه با حشرات و انگل‌های گیاهی استفاده می‌شود. این ماده شیمیایی از خانواده هپتاکلریدهاست و با ایجاد تغییرات در سیستم عصبی حشرات، آن‌ها را به کشتار می‌رساند.

استفاده از بروموپروپیلات برای کشتار حشرات و حیوانات مفید، همراه با مزایایی همچون کارآیی بالا، اثربخشی در کمترین زمان ممکن و کاهش هزینه‌های مربوط به مبارزه با آفات می‌باشد. با این حال، بروموپروپیلات به دلیل خطرات احتمالی برای محیط زیست و انسان‌ها، به عنوان یک عامل کشنده محتمل، با محدودیت‌هایی در استفاده خودرو است.

استفاده از بروموپروپیلات در بخش کشاورزی، نیازمند رعایت مقررات ایمنی، دستورالعمل‌های استفاده و مراقبت های لازم برای جلوگیری از خطرات احتمالی برای محیط زیست و انسان‌ها می‌باشد. همچنین بهتر است بروموپروپیلات فقط توسط افراد مجرب و متخصص در زمینه کشاورزی و مبارزه با آفات استفاده شود.

فروش بروموپروپیلات 25% و تهیه عمده آن در کشور

تهیه عمده بروموپروپیلات 25% در کشور

تهیه عمده بروموپروپیلات 25% در کشوراگر شما نیز جزء خریداران بروموپروپیلات 25% در کشور هستید و می خواهید این کالا را با قیمت تمام شده کمتری تهیه کنید، می توانید به مراکز عمده فروشی این کالا مراجعه نمایید.

در این مراکز انواع مختلف این محصول با قیمت مناسب و سطح کیفی بسیار بالا در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد. قیمت عمده این محصول به نوع آن بستگی دارد و به روش های متعددی در اقتصاد قیمت گذاری می شود.

تهیه بروموپروپیلات 25% از طریق مختلفی امکان پذیر خواهد بود که هر یک از این روش ها خصوصات ویژه خود را دارند.

خریداران بروموپروپیلات 25% در ایران

خریداران بروموپروپیلات 25 % در ایرانخریداران بروموپروپیلات 25% در ایران، کشاورزان و باغداران هستند. بروموپروپیلات نام یک نوع سم می باشد که در کنترل آفت نقش موثری دارد. استفاده این محصول در صنعت کشاورزی موجب رشد بهتر محصولات مختلف می شود و در شادابی آن ها نقش مهمی دارد.

خرید این محصول به صورت حضوری از طریق مراجعه به مراکز معتبر امکان پذیر می باشد. برخی از خریداران این محصول شرکت های صادر کننده هستند. صادرات بروموپروپیلات 25 % به کشورهای مختلفی صورت می گیرد. 

لیست شرکت های پخش کننده بروموپروپیلات 25% در کشور

لیست شرکت های پخش کننده بروموپروپیلات 25 % در کشوربرخی از آفت های کشاورزی در برابر سموم قوی مقاومت می کنند و از بین نمی روند. بروموپروپیلات یکی نوع کنه کش مخصوص کشاورزی است که هر گونه آفت قوی را از بین می برد. پخش این محصول در بازار اغلب به صورت عمده و مستقیم انجام می شود.

عرضه این کالا توسط شرکت های پخش کننده انجام می گیرد. لیست شرکت های پخش کننده این کالا را در کشور می توان از طریق سایت های معتبر به دست آورد.

کاربرد کنه کش بروموپروپیلات (نئورون)

کنه‌ها به عنوان شکارچیان مهم شناخته شده در سیستم بیولوژیکی کشاورزی هستند. با این حال، کنه‌ها می‌توانند به گیاهان آسیب برسانند و برای کنترل آنها برخی از سموم حشره کش به کار می‌روند. یکی از این سموم، بروموپروپیلات است که به نام تجاری “نئورون” نیز شناخته می‌شود.

بروموپروپیلات یک سموم حشره کش است که به طور عمده برای کنترل کنه‌های آرنجی در گلخانه‌ها و مزارع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سم با تغییر کربوکسیل گروه در مولکول‌های آمین ها، عملکرد سیستم عصبی حشرات را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در نتیجه، باعث مرگ حشرات می‌شود.

همانطور که بیان شد، استفاده از بروموپروپیلات در محصولات کشاورزی برای کنترل کنه‌ها انجام می‌شود، اما باید به ملاحظات زیست‌محیطی توجه شود. این سم در صورت استفاده نادرست می‌تواند آسیب‌های جدی به محیط زیست و انسان‌ها و حیوانات برساند. بنابراین، پیش از استفاده از این سم، بهتر است راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان مربوطه دریافت کرده و از میزان مناسب و زمان مناسب برای استفاده از آن پیروی کنید. همچنین، در زمان حمل و نقل و ذخیره‌سازی باید به طور صحیح از این سم محافظت کنید.

موارد استفاده بروموپروپیلات 25 %

موارد استفاده بروموپروپیلات 25 %از موارد استفاده بروموپروپیلات 25 درصد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

1- از این محصول در باغداری و کشاورزی برای رشد محصولات مختلف استفاده می شود.

2- نابودی تار عنکبوت در چغندر قند

3- نابودی کنه قرمز در مرکبات

4- نابودی کنه های مقاوم و قوی در برایر سموم فسفر دار

Rate this post

Originally posted 2019-12-19 10:53:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما