فروشنده عمده کود نیترات کلسیم گوجه

یکی از بهترین کود ها برای گوجه فرنگی کود نیترات کلسیم گوجه که به طمع مزه و بو و… گوجه کمک خواهد کرد. کود نیترات کلسیم گوجه یکی از نمک های پر مصرف کلسیم می باشد. به دلیل حلالیت بالای آن در آب بر خلاف سایر ترکیبات رایج کلسیم نظیر سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم مصارف زیادی دارد. این کود جهت تامین کمبود نیتروژن و کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل جذب آسان و سریع به خوبی عوارض ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می کند.

نیترات کلسیم گوجه

گوجه فرنگی یکی از میوه های خوش رنگ و خوش مزه و البته مغذی است. به طوری که گوجه سرشار از ویتامین سی، لیکوپن و… است. این میده بومی آمریکای جنوبی است. این گیاه خوشمزه بسیار پر طرفدار و پر مصرف در بین خانواده های ایرانی است. که در طول چهار فصل و سال به شکل گلخانه ای و.. عرضه می شود. و افراد امروزه از این میوه به صورت خام و پخته و با ترکیب مواد متلف مصرف می شود.

بهترین کود نیترات کلسیم گوجه

یکی از بهترین ترکیبات گوجه فرنگی ترکیب با تخم مرغ است. که از سلامتی مغز شما محافظت می کند، برای بدن سازی خوب است، منبع خوبی از پروتئین ها و…. است. 

بهترین کود نیترات کلسیم گوجه

حتماً در خرید گوجه فرنگی به گوجه ای با ظاهر بد و سفید و بی مزه برخورد کرده اید، که آنها را جدا نکردید، این مشکل بخاطر دلایل مختلفی است، و اگر یک سری از کار های انجام شود.، مانند: دادن کود مناسب به میوه و… این مشکل حل خواهد شد.

بیشتر بدانیم  قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

اما قیمت این کود مغذی نیز بسیار بالا است. و اما شما می توانید این کود را با قیمتی مناسب از ما خریداری کنید. همچنین کود نیترات کلسیم انواع مختلفی دارد. اما شما بهترین کود نیترات را از ما خریداری کنید و از این کود برای گوجه استفاده کنید.

نیترات کلسیم کریستال

کمبود کلسیم در گوجه فرنگی باعث:

  • پوسیدگی انتهای میوه گوجه فرنگی
  • خوشمزگی میوه گوجه فرنگی 
  • ظاهری بهتر میوه گوجه فرنگی و…..

بیشتر نیترات کلسیم تولید شده کاربرد کشاورزی دارد. دلیل این امر عدم حلالیت کلسیم کربنات در خاک است. اما نیترات کلسیم به راحتی در آب و خاک حل می شود. و به راحتی جذب گیاه می شود. همچنین استفاده از این کود باعث افزایش مقاومت دیواره ی سلولی گیاه و منجر به جذب سایر عناصر غذایی می شود. در کود نیترات کلسیم گوجه نیز به همین شکل است.

قیمت انواع کود نیترات کلسیم

بسته بندی نیترات کلسیم

قیمت انواع کود نیترات کلسیم گوجه نسبت به ویژگی های محصول و مواد مغذی و.. متغییر است. که کود نیترات کلسیم ما یکی از بهترین کود نیترات است.

توصیه هایی در مورد کود نیترات کلسیم:

به همه کشاورزان توصیه می شود که از این کود استفاده کنند تا گوجه های آنها دچار پوسیدگی، طعم بد و… نشود، و محصول خوبی را برداشت کنند.

کشاورزی یک هنر است، که این هنر با کود ها مناسب کامل می شود.

Rate this post

Originally posted 2020-11-11 22:43:48.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما