خانه / کود کشاورزی / کود شیمیایی / فروشنده عمده کود نیترات کلسیم گوجه

فروشنده عمده کود نیترات کلسیم گوجه

یکی از بهترین کود ها برای گوجه فرنگی کود نیترات کلسیم گوجه که به طمع مزه و بو و… گوجه کمک خواهد کرد. کود نیترات کلسیم گوجه یکی از نمک های پر مصرف کلسیم می باشد. به دلیل حلالیت بالای آن در آب بر خلاف سایر ترکیبات رایج کلسیم نظیر سولفات کلسیم، کربنات کلسیم و هیدروکسید کلسیم مصارف زیادی دارد. این کود جهت تامین کمبود نیتروژن و کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل جذب آسان و سریع به خوبی عوارض ناشی از کمبود کلسیم را برطرف می کند.

نیترات کلسیم گوجه

گوجه فرنگی یکی از میوه های خوش رنگ و خوش مزه و البته مغذی است. به طوری که گوجه سرشار از ویتامین سی، لیکوپن و… است. این میده بومی آمریکای جنوبی است. این گیاه خوشمزه بسیار پر طرفدار و پر مصرف در بین خانواده های ایرانی است. که در طول چهار فصل و سال به شکل گلخانه ای و.. عرضه می شود. و افراد امروزه از این میوه به صورت خام و پخته و با ترکیب مواد متلف مصرف می شود.

بهترین کود نیترات کلسیم گوجه

یکی از بهترین ترکیبات گوجه فرنگی ترکیب با تخم مرغ است. که از سلامتی مغز شما محافظت می کند، برای بدن سازی خوب است، منبع خوبی از پروتئین ها و…. است. 

حتماً در خرید گوجه فرنگی به گوجه ای با ظاهر بد و سفید و بی مزه برخورد کرده اید، که آنها را جدا نکردید، این مشکل بخاطر دلایل مختلفی است، و اگر یک سری از کار های انجام شود.، مانند: دادن کود مناسب به میوه و… این مشکل حل خواهد شد.

اما قیمت این کود مغذی نیز بسیار بالا است. و اما شما می توانید این کود را با قیمتی مناسب از ما خریداری کنید. همچنین کود نیترات کلسیم انواع مختلفی دارد. اما شما بهترین کود نیترات را از ما خریداری کنید و از این کود برای گوجه استفاده کنید.

نیترات کلسیم کریستال

کمبود کلسیم در گوجه فرنگی باعث:

  • پوسیدگی انتهای میوه گوجه فرنگی
  • خوشمزگی میوه گوجه فرنگی 
  • ظاهری بهتر میوه گوجه فرنگی و…..

بیشتر نیترات کلسیم تولید شده کاربرد کشاورزی دارد. دلیل این امر عدم حلالیت کلسیم کربنات در خاک است. اما نیترات کلسیم به راحتی در آب و خاک حل می شود. و به راحتی جذب گیاه می شود. همچنین استفاده از این کود باعث افزایش مقاومت دیواره ی سلولی گیاه و منجر به جذب سایر عناصر غذایی می شود. در کود نیترات کلسیم گوجه نیز به همین شکل است.

قیمت انواع کود نیترات کلسیم

بسته بندی نیترات کلسیم

قیمت انواع کود نیترات کلسیم گوجه نسبت به ویژگی های محصول و مواد مغذی و.. متغییر است. که کود نیترات کلسیم ما یکی از بهترین کود نیترات است.

توصیه هایی در مورد کود نیترات کلسیم:

به همه کشاورزان توصیه می شود که از این کود استفاده کنند تا گوجه های آنها دچار پوسیدگی، طعم بد و… نشود، و محصول خوبی را برداشت کنند.

کشاورزی یک هنر است، که این هنر با کود ها مناسب کامل می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی