الیساکود بزرگترین فروشنده سولفات آمونیوم کرمان

الیساکود فروشنده سولفات آمونیوم کرمان این محصول را با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه به فروش می رساند. بدون دغدغه از قیمت اقدام به خرید این محصول کنید و آن را سفارش دهید مشتریان عزیز این کود از بهترین و مرغوب ترین کود های کشاورزی محسوب می شود و استفاده از آن باعث جلوگیری از آسیب دیدن گیاه می شود.

فروشنده انواع سولفات آمونیوم کرمان

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم کریستالی سولفات آمونیوم کریستالی چه ویژگی هایی دارد؟ این کود خیلی سریع جذب گیاه می شود به دلیل مواد معدنی که دارا هستش استفاده از آن مانع سوراخ شدن و زرد شدن گیاه می شود.

ویژگی های سولفات آمونیوم کریستالی:

  • حاوی 21 درصد ازت و 24 درصد گوگرد می باشد.
  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • بعد از آبیاری باید استفاده شود

این کود برای رشد و نمو گیاهان مفید است پس حتما از آن استفاده کنید تا گیاهان و مزارع و درختان شما به خوبی رشد کند خوب رشد کردن گیاه باعث می شود تا شما محصولات بیستری دریافت کنید.

تا به امروز سولفات آمونیوم پودری یکی از بهترین تاثیر گذار ترین کود ها محسوب می شود و در بیشتر مزارع از این نوع کود استفاده می کنند زیرا از گیاهان محافظت می کند.

حال شاید برایتان جای سوال باشد که این کود چه کاربردی دارد از این کود برای سیب زمینی، درختان پسته، ذرت، یونجه، گوجه فرنگی، شالیزار برنج استفاده می کنند.

برای داشتن یک مزراع خوب باید حتما خاک مناسب آب مناسب داشته باشید و حتما علف های هرز را از بین ببرید و اما مهم ترین مسئله و کاری که باید انجام دهید استفاده از کود به خصوص کود سولفات آمونیوم می باشد اگر تمامی این موارد را انجام دهید قطعا نتیجه خوبی حاصل می شود.

بیشتر بدانیم  بازار جهانی کود کشاورزی ایران

فروشنده سولفات آمونیوم کرمان

"راه

بهترین راهکار برای خرید سولفات آمونیوم کرمان خرید به صورت عمده می باشد شما عزیزان در این صورت می توانید آن را با صرف کمترین هزینه اقتصادی خریداری کنید.

مشتریان عزیز این کود از بهترین کود ها می باشد پس بدون دغدغه از کیفیت آن را سفارش دهید و در مزارع خود حتما از آن استفاده کنید گیاهان نیاز به مراقبت دارند و استفاده از کود هایی نظیر سولفات آمونیوم امری ضروریست.

کود سولفات آمونیوم کرمان را به صورت مستقیم به قیمت درب کارخانه نیز می توانید خریداری کنید با توجه به راهکار های متعددی که در رابطه با خرید سولفات آمونیوم وجود دارد شما مشتریان به راحتی در سریع ترین زمان ممکن می توانید آن را خریداری کنید.

انواع سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم یکی از کودهای مهم در کشاورزی است که شامل نیتروژن و گاهی اوقات گوگرد است. این کود معمولاً به صورت جامد در بازارهای کشاورزی به فروش می‌رسد. در زیر توضیحاتی درباره انواع سولفات آمونیوم کشاورزی ارائه شده است:

  1. سولفات آمونیوم نشاسته‌ای: این نوع سولفات آمونیوم شکل‌دار است و به صورت پودر سفید به بازار عرضه می‌شود. این کود برای کشت گیاهانی مانند سیب زمینی، پیاز، برنج و غیره استفاده می‌شود. این نوع کود معمولاً در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی و یا بشکه‌های بزرگتر به بازار عرضه می‌شود.
  2. سولفات آمونیوم خالص: این نوع سولفات آمونیوم به صورت بلوری و خالص به فروش می‌رسد و محتوای آن حدود ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد است. این نوع کود معمولاً برای استفاده در باغ‌ها و مزارع استفاده می‌شود. این کود در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی یا بشکه‌های بزرگتر به بازار عرضه می‌شود.
  3. سولفات آمونیوم مایع: این نوع سولفات آمونیوم به صورت مایع به بازار عرضه می‌شود و محتوای آن حدود ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد است. این نوع کود معمولاً برای پاشیدن بر روی برگ‌های گیاهان استفاده می‌شود. سولفات آمونیوم مایع عمدتاً در بشکه‌های بزرگتر به بازار عرضه می‌شود.
بیشتر بدانیم  فروش فوق العاده آمونیوم سولفات کود شیمیایی

اشکال سولفات آمونیوم

سولفات آمونیوم معمولا به صورت گرانول و پودر تولید و بسته‌بندی می‌شود. بسته‌بندی گرانولی آن معمولا در کیسه‌های 25 کیلوگرمی و بسته‌بندی پودری آن در کیسه‌های 50 کیلوگرمی و بیشتر است. این نوع کود به صورت کلی توسط شرکت‌های تولیدی کود و نمایندگی‌های فروش آن به صورت عمده و خرده به بازار عرضه می‌شود. همچنین، در برخی مناطق، فروشندگان عمده کود نیز می‌توانند سولفات آمونیوم را به صورت خرده فروشی بفروشند.

همچنین، سولفات آمونیوم می‌تواند به صورت محلول پاشی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در این حالت، معمولا به صورت محلول در بشکه‌های 200 و 1000 لیتری تولید و به صورت عمده توسط شرکت‌های تولیدی کود و نمایندگی‌های فروش آن به بازار عرضه می‌شود.

در کشورهایی مانند ایران، تولید کودهای شیمیایی به دلیل اهمیت بالای کشاورزی و صنایع مرتبط با آن، مورد توجه ویژه قرار گرفته است. بنابراین، تعداد زیادی شرکت تولیدی و فروشندگان کود در کشور موجود هستند که به فروش سولفات آمونیوم و سایر کودهای شیمیایی می‌پردازند.

کود سولفات آمونیوم برای گندم

کود سولفات آمونیوم برای گندم

سولفات آمونیوم یکی از کودهای اصلی و مهم برای گندم است. سولفات آمونیوم حاوی ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد گوگرد است که هر دو عناصری هستند که برای رشد گیاه گندم ضروری هستند. با توجه به اینکه گندم یکی از مهمترین محصولات کشاورزی در جهان است و در ایران نیز به عنوان محصول اصلی در بخش کشاورزی محسوب می‌شود، کود سولفات آمونیوم برای رشد و توسعه بهتر گندم مفید واقع می‌شود.

نحوه استفاده از کود سولفات آمونیوم برای گندم می‌تواند به دو روش کوددهی به خاک و محلول پاشی باشد. در روش کوددهی به خاک، کود سولفات آمونیوم در دوره زمانی که گیاه گندم هنوز جوان است و در حال رشد است، به خاک اضافه می‌شود. این روش برای هر هکتار زمین حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ کیلوگرم کود سولفات آمونیوم مورد نیاز است.

در روش محلول پاشی نیز کود سولفات آمونیوم در قالب محلول به گیاه گندم اعمال می‌شود. این روش معمولا در دوره رشد و توسعه اندام‌های بالادستی گندم انجام می‌شود. برای این روش، حدود ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم کود سولفات آمونیوم در هر هکتار زمین لازم است.

بیشتر بدانیم  پخش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی عمده

بسته بندی سولفات آمونیوم

بسته بندی کود سولفات آمونیوم برای استفاده در باغ ها و مزارع، معمولا در شکیل‌ترین شکل ممکن، یعنی کیسه‌های ۵۰ کیلویی به فروش می‌رسد.

کود سولفات آمونیوم برای گندم به دو روش کوددهی به خاک و محلول پاشی استفاده می‌شود. در صورت استفاده از روش کوددهی به خاک، باید در ابتدای فصل به ازای هر هکتار بین 150 تا 250 کیلوگرم از کود سولفات آمونیوم به خاک اضافه شود. در صورت استفاده از روش محلول پاشی نیز باید 2 تا 3 بار در طول فصل از کود سولفات آمونیوم با غلظت 1 تا 1.5 درصد استفاده شود.

بسته بندی کود سولفات آمونیوم برای گندم بسته به شرکت تولید کننده متفاوت است، اما بسته بندی‌های 25 کیلوگرمی و 50 کیلوگرمی رایج هستند. برای خرید کود سولفات آمونیوم برای گندم، می‌توانید به فروشگاه‌های کود و دفاتر نمایندگی شرکت‌های تولید کننده مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از طریق اینترنت و سایت‌های خرید آنلاین نیز به صورت آنلاین خرید کنید.

پرسش و پاسخ

آیا فروشنده انواع سولفات آمونیوم کرمان بویس ارائه خدمات ارسال به سراسر کشور دارد؟

بله، فروشنده انواع سولفات آمونیوم کرمان بویس خدمات ارسال به سراسر کشور را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با تماس با مرکز خدمات مشتریان و هماهنگی با تیم فروش، اقدام به سفارش و دریافت محصول نمایید.

آیا فروشنده انواع سولفات آمونیوم کرمان بویس فروش به صورت عمده را نیز در نظر دارد؟

بله، فروشنده انواع سولفات آمونیوم کرمان بویس فروش به صورت عمده را نیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید با تماس با تیم فروش و هماهنگی با آنها، شرایط فروش به صورت عمده را دریافت و با آنها همکاری نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-07-13 07:49:52.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما