خانه / کود پلیت / عرضه کنندگان کود پلیت مرغی اردبیل

عرضه کنندگان کود پلیت مرغی اردبیل

با ارزش ترین کود حیوانی نسبت به دیگر کودهای حیوانی همین کود مرغی است که از  ازت  بیشتری نسبت به دیگر کودهای حیوانی برخوردار است.

اصلی ترین حسن کود مرغی  نسبت به دیگر کودهای حیوانی داشتن ازت و پتاسیم بیشتری است که باعث رشد و تغذیه بیشتر درخت از خاک میشود.

ازتی که در کود مرغ وجود دارد بسیار سریع تر از ازت موجود در سایر کودهای حیوانی مثل گاوی،گوسفندی اسبی  که مورد تغذیه گیاه قرار میگیرد.                   این نشان دهنده این است که کود مرغی از اسید اوریک بسیار غنی است.

کود پلیت مرغی اردبیل یکی از کودهای غنی شده و کامل است کود پلیت شده به معنی کود فرآورده شده میباشد که از ۸۰درصد کود مرغی با ترکیب کود ان پی کا  با نسبت های استاندارد تولید میکنند که مناسب برای تقویت هر گونه خاک است.

پلیت مرغی به دلیل فرآوری که روی آن انجام شده از دیگر کودهای ارگانیک بسیار غنی تر است و تمام خواص کود مرغی  را  به همراه دارد زیرا از کمپوست صد در صد مرغی که ضدعفونی شده  و مواد اضافی همچون تخم حشرات،لار و بذر گیاهان را از این کود حذف کرده اند تولید میکنند.                             

عرضه کنندگان کود پلیت مرغی اردبیل

دستورالعمل صحیح مصرف کود پلیت مرغی

دستورالعمل صحیح مصرف کود پلیت مرغی مصرف کود پلیت برای انواع زمین ها و گیاهان و درختان با توجه به نوع گیاه یا زمین و درخت متفاوت است و استفاده برای هر کدام متفاوت است.

کود پلیت مرغی را در زمان آماده سازی خاک در زراعت و باغبانی به خاک اضافه میکنند.                                                                 

در باغات خاک و در گلخانه ها از کود پلیت به  روش چالکود استفاده میشود.

در برخی از زمین های پیشرفته دستگاهی پشت تریلی مکانیزه شده که کود مرغی را به صورت یک پارچه و یک اندازه در تمام زمین پخش میکند.

مقدار استفاده از کود پلیت مرغی بستگی به ماده الی خاک،نوع گیاه قابل کشت،بافت خاک و اندازه باران باید توجه داشت مثلا برای خاکی که ماده الی آن کم است باید از کود پلیت مرغی بیشتری استفاده کرد.

فروش شگفت انگیز کود پلیت مرغی اردبیل

فروش شگفت انگیز کود پلیت مرغی اردبیل فروش شگفت انگیز کود پلیت مرغی اردبیل به طور مستقیم از درب کارخانه از هم اکنون شروع شده است و شما برای تهیه کود پلیت مرغی با کیفیت و عالی و با صرفه از نظر قیمت به فروشندگان سایت مراجعه کنید و با آنها برای تهیه یک کود پلیت مرغی عالی مشاوره بگیرید تا در اسرع وقت این کودها را با بسته بندی بسیار زیبا و بهداشتی درب منزل خود تحویل بگیرید و برای رشد و پر بار شدن گیاهان و  گل های خانگی خود از این کود بی نظیر استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کود فروشی