عرضه کنندگان سولفات آمونیوم درجه یک

استفاده اولیه از سولفات آمونیوم درجه یک به عنوان کود کشاورزی برای خاکهای قلیایی است. یونهای آمونیوم در خاک آزاد می شوند و مقدار محدودی اسید تولید می کنند. کاهش PH خاک ، نیتروژن مورد نیاز برای رشد گیاه را تأمین می کند. مهمترین مشکل استفاده از سولفات آمونیوم در مقایسه با نیترات آمونیوم در کمبود ازت ویژگی است که هزینه های حمل و نقل را افزایش می دهد. برای خرید می توانید به مجموعه تولیدی ما که عرضه کنندگان سولفات آمونیوم درجه یک هستیم مراجعه کنید و این محصول را با قیمت خوبی خریداری نمایید.

عرضه کنندگان سولفات آمونیوم درجه یک

سولفات آمونیوم صنعتی چه مشخصاتی دارد؟

سولفات آمونیوم صنعتی چه مشخصاتی دارد؟ از مزایای استفاده از سولفات آمونیوم صنعتی در مقایسه با سایر کودهای ازته مانند اوره این است که دارای نیتروژن آمونیاک است این نوع نیتروژن با کمترین انرژی به سرعت جذب گیاه می شود و در متابولیسم گیاه مورد استفاده قرار می گیرد. این کود همراه با نیتروژن، pH خاک را تنظیم می کند و جذب ریز مغذی های دیگر مانند آهن، روی، مس و منگنز در خاک را تسهیل می کند.

از بین کودهای شناخته شده ازت، کود سولفات آمونیوم کمترین میزان جذب آب از محیط را دارد. این خاصیت سولفات آمونیوم باعث کاهش جمع شدن و افزایش مدت زمان نگهداری سولفات آمونیوم در انبار می شود. سولفات آمونیوم بهترین منبع ازت و گوگرد برای درختان میوه و محصولاتی است که به این عناصر نیاز دارند. از آنجا که نیتروژن موجود در این کود به شکل آمونیوم و سولفات است، به ذرات رس آمونیوم تبدیل شده و کمتر از سایر کودهای ازته به خاک نشت می کند.

بیشتر بدانیم  مراکز توزیع سولفات آمونیوم جو

در خاک های قلیایی یا آهکی، کود اوره می تواند مشکلاتی ایجاد کند و باعث افزایش بیشتر قلیایی و واکنش خاک و همچنین مسمومیت نمک در خاک شود. در حالی که سولفات آمونیوم بیشتر برای خاکهای قلیایی و آهکی مناسب است.

کود سولفات آمونیوم قلیایی بودن خاک را کاهش می دهد و به دلیل وجود گوگرد در ترکیب آن و تکه تکه شدن آن در خاک و تشکیل اسید سولفوریک و همچنین وجود نیتروژن به شکل آمونیم ، اثرات منفی ندارد.

تأثیر بر محیط زیست بنابراین، کود سولفات آمونیوم اثر تخریبی کمتری نسبت به سایر کودهای شیمیایی بر محیط زیست دارد. نیتروژن یکی از اجزای مهم سایر ترکیبات آلی مانند رنگدانه ها و کوآنزیم های کلروفیل است. نیتروژن رشد رویشی درخت را تحریک می کند و در صورت مصرف زیاد باعث ایجاد بافت های نرم درخت، افزایش کنده ها و ساقه ها می شود و بر روند تولید اثرات سو می گذارد.

مراکز خرید سولفات آمونیوم درجه یک

مراکز خرید سولفات آمونیوم درجه یک شرکت ما یکی از مراکز خرید سولفات آمونیوم درجه یک می باشد و این محصول را با قیمت مقرون به صرفه و بسته بندی مناسب به سراسر کشور توزیع می کند به طوری که این محصول را به کشورهای دیگر آسیایی و اروپایی صادر می کنیم که می توانید برای خرید این محصول و قیمت نهایی آن به سایت ما مراجعه کنید.

Rate this post

Originally posted 2021-07-12 23:23:50.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما