عرضه مستقیم سولفات آمونیوم جو

سولفات آمونیوم جو عملکرد بسیار مطلوبی در کیفیت دانه دهی جو دارد اما استفاده از آن باید در زمان مناسب و طبق استانداردهای تعیین شده با هدف افزایش بازدهی آن انجام شود. به همین علت ضمن آشنایی با مزیت های مصرف این محصول برای زمین های کشاورزی و باغات، شناخت مراکز عرضه مستقیم به منظور تامین سولفات آمونیوم با درجه خلوص بالا اهمیت زیادی دارد.

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم جو

مزیت های خاص سولفات آمونیوم مایع

مزیت های خاص سولفات آمونیوم مایع سولفات آمونیوم مایع از ترکیب نیتروژن، گوگرد و نیتروژن آمونیاک حاصل می شود. درصد بکارگیری این ترکیبات به ترتیب 21، 24 و 21 درصد در ساخت و تولید سولفات آمونیوم است. توجه داشته باشید که این نوع کود مایع به عنوان یک نمک غیر آلی کارآیی بسیار زیادی در صنعت کشاورزی دارد.

یکی از مهمترین خاصیت های بکارگیری سولفات آمونیوم مایع تامین ازت و گوگرد مورد نیاز درختان میوه است. یکی از مزیت های این محصول وجود نیتروژن آمونیاک در ترکیبات تولید آن است. چرا که سبب می شود، گیاه یا درخت با کمترین میزان انرژی مصرفی، مواد آلی موجود در کود را در کمترین زمان ممکن جذب کند. برخی دیگر از مزیت های خاص سولفات آمونیوم مایع عبارتند از:

  • تسهیل انواع ریز مغذی های موجود در خاک توسط گیاه
  • جلوگیری از افزایش PH خاک و تنظیم آن
  • رفع زردی و جلوگیری از ریزش برگ درختان
  • جذب آب کم و افزایش مدت زمان ماندگاری سولفات آمونیوم
  • افزایش جذب مواد معدنی خاک از طریق ریشه گیاهان
بیشتر بدانیم  پروتئین هیدرولیزات بایوسبو یا سراتل و فروش عمده آن در سراسر کشور

این محصول عمدتاً به صورت بسته بندی کیسه ای و در وزن 50 کیلوگرمی عرضه می شود. به همین علت مهیا کردن شرایط نگهداری و انبارداری آن در صورت لزوم اهمیت زیادی در میزان عملکرد آن در هنگام استفاده خواهد داشت.

مراکز تولید انواع سولفات آمونیوم جو

مراکز تولید انواع سولفات آمونیوم جو شرکت های متعددی در زمینه تولید انواع سولفات آمونیوم جو فعالیت دارند که شناخت آنها روشی موثر در امکان خرید مستقیم است. با وجود چالش هایی مانند دسترسی به تامین کنندگان و نوسان قیمت ها، در برخی فصول سال کشاورزان با کمبود این محصول روبرو می شوند.

از آنجایی توصیه می شود با آغاز فصل بهار و شروع رشد درختان و محصولات زراعی، کود سولفات آمونیوم استفاده شود، در برخی مناطق عرضه این محصول با چالش های همراه خواهد شد. علت این امر افزایش تقاضا برای خرید سولفات آمونیوم جو در این فصل و کاهش محدود عرضه است.

برای رفع این مشکلات و امکان دسترسی به بهترین تولیدات با قیمت رقابتی، سفارش عمده از تامین کنندگان و نمایندگان فروش آنلاین یکی از راهکارهای مطمئن به شمار می آید. در این راستا نمایندگان فروش این مرکز به عنوان بزرگترین بازار آنلاین عرضه سولفات آمونیوم آماده همکاری با خریداران عمده در سراسر کشور هستند.

Rate this post

Originally posted 2021-06-08 07:49:57.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما