خانه / سولفات آمونیوم / شرکت معتبر سولفات آمونیوم گرانوله ایران

شرکت معتبر سولفات آمونیوم گرانوله ایران

 با توجه به اینکه امروزه این کود به یکی از پر مصرف ترین کودها در بخش کشاورزی و باغداری تبدیل شده است. سالیانه هزینه بسیار زیادی جهت خرید کودهای وارداتی  صرف می شود. امروزه شرکت فاتح فرآور کیمیا با برند سولفامون فاتح اولین تولید کننده کود سولفات آمونیوم گرانوله  در ایران می باشد.

این شرکت بزرگترین کارخانه تولید کود سولفات آمونیوم در خاورمیانه نیز می باشد و با دانش و تجربه کافی موفق به ساخت کود سولفات آمونیوم گرانوله شده است. علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور در جهت صادرات این کود به کشورهای همجوار موفق عمل کرده و علاوه بر اشتغال زایی که برای هم وطنان، از خروج ارز به کشورهای دیگر هم جلوگیری کرده است. سولفات آمونیوم گرانوله محصولی با کیفیت و با استاندارد جهانی و از طرف دیگر مناسب با خاک کشور تولید شده است.   

آنچه درباره سولفات آمونیوم گرانوله نمیدانید

یکی از پرکاربردترین کودهای ازته در بخش کشاورزی و صنعت، کود سولفات آمونیوم گرانوله است.  مهمترین کود برای باغات پسته می باشد. این کود هم همانند سایر کودها  کمبود یکسری عناصر را در محصولات کشاورزی رفع می کنند. کود سولفات آمونیوم گرانوله در حدود ۲۱ درصد ازت  به شکل آمونیوم و ۲۴ درصد سولفور  به شکل سولفات دارد. PH این کود بسیار اسیدی و در حدود ۵-۴ می باشد. از این کود برای کاهش قلیاییت خاک بیشتر استفاده می کنند. بسیاری از افراد فقط استفاده و کاربرد  سولفات آمونیوم گرانوله  را  در صنعت  کشاورزی شنید اند در حالی که سولفات آمونیوم گرانوله در صنایع رنگ و رزین، رنگرزی، دباغی ، تصفیه آب و فاضلاب و … نیز کاربرد بسیار زیادی دارد.

مدت زمان  و نحوه ی استفاده از این کود بسیار اهمیت دارد.استفاده صحیح از این کود باعث تسریع در میوه دهی و گلدهی و همچنین افزایش محصول با کیفیت می شود. به علت اینکه کود سولفات آمونیوم گرانوله قابلیت حلالیت بسیار بالایی دارد در سیستم آبیاری در باغات و زمین های کشاورزی هم بسیار مفید می باشد. با توجه به نوع خاک ها ایران که بیشتر از نوع خاک های آهکی و قلیایی می باشند استفاده از کود سولفات آمونیوم از بهترین گزینه ها برای اصلاح این نوع خاک ها می باشد.

فروش عمده سولفات آمونیوم گرانوله آزمایشگاهی

فروش  سولفات آمونیوم توسط شرکت های مختلفی در ایران با قیمت های متنوعی صورت می گیرد که برای تهیه این محصول  باید از شرکت های معتبر خرید کرد. شرکت های مختلفی در ایران از جمله شرکت فاتح فرآور کیمیا ( سولفامون)، شرکت  کیمیا پارس شالیکار و…  علاوه بر محصول با کیفیت و اصل برای خریداران عمده سولفات آمونیوم گرانوله تخفیفات ویژه ای را در نظر می گیرند شرکت تماد کالا یکی از شرکت هایی است که فروش سولفات آمونیوم آزمایشگاهی اصل شرکت مرک را در مقیاس های مختلف به مشتریان عرضه می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی