خرید گوگرد معدنی زرکوه با ارزانترین قیمت

خرید گوگرد معدنی زرکوه با ارزانترین قیمت، فروشگاههای عرضه گوگرد زرکوه، فروش و نمایندگی های عرضه کننده کود گوگرد معدنی ارگانیک گرمسار بذر مال تضمین داشتن محصول باکیفیت کشاورزی می باشد. از آن در پاکسازی مزارع و باغات از آفات و بیماریها استفاده می شود. مصرف دیگر آن برای بهبود و بهسازی خاک کشاورزی است.

گوگرد معدنی زرکوه

قیمت خرید گوگرد معدنی زرکوه در نمایندگی ها

خرید گوگرد زرکوه به این دلیل جذاب و مورد توجه است که موارد استفاده زیادی دارد. ازبین بردن آفات و بیماریها، تقویت خاک و بالا بردن کیفت محصولات بخشی از مزایایی آن است. این کود علاوه بر مزایای فوق برای پوساندن و ضد عفونی کردن کودهای دامی استفاده می شود. از طرفی دیگر داشتن مواد عالی و عناصر ریزمغذی نوعی کود کامل محسوب می شود.

قیمت خرید این کود بسته به تنوع تولیدی متغیر می باشد. از آنجا که این کود جنبه پایه ای دارد و مصرف آن در بخش کشاورزی و مزارع زیاد است بنابراین تنوع بسته بندی زیادی ندارد. اما با توجه به تنوع در نحوه استفاده که بعداً به آن خواهیم پرداخت دسته بندی تولدی را خواهیم داشت. چیزی که باعث تنوع قیمت گوگرد معدنی زرکوه می شود مورد استفاده آن می باشد. برای خرید آن با قیمت مناسب می بایست با واحد فروش کارخانه (شماره درج شده در این صفحه) یا نمایندگی های مجاز فروش کود گوگرد زرکوه ارتباط بگیرید.

استفاده گوگرد ارگانیک زرکوه در کشاورزی

گوگرد در کشاورزی یک قارچکش و سم قوی می باشد.اگر مقدار این عنصر به میزان کافی در دسترس گیاه باشد در حفظ و تثبیت نیتروژن در خاک میتواند موثر باشد. تثبیت نیتروژن عامل رشد و تولید در گیاهان می باشد. گوگرد در تقویت کیفی گیاهان نیز موثر است. برای تعیین مقدار نیاز گیاهان میبایست میزان دسترسی در خاک و نیاز گیاهان زا بررسی نمود تا نتیجه بهتری را بدست آورد. کم بود گوگرد در خاک موجب عدم پذیرش سایر عناصر توسط گیاه شده و عملا باعث بی فایده شدن کود دهی شود.

بیشتر بدانیم  تامین کنندگان گوگرد معدنی ارگانیک با قیمت مناسب

گوگرد علاوه بر تقویت و بهبود کمی و کیفی در گیاهان از جهات دیگر نیز مزایایی برای کشاورزی دارد. با توجه به اثرات گوگرد در جانداران بطور کلی موجب فراری شدن موجودات می شود. لذا گوگرد عنصر مناسب برای دفع آفات محسوب میگردد. مصرف گوگرد موجب از بین رفتن کنه ها و سایر آفات میگردد. گوگرد همچنین ازبین برنده قارچها و باکتری ها است. از آن می توان برای ضد عفونی کردن خاک و گیاه از آلودگی های قارچی و باکتریایی استفاده کرد.

مصرف گوگرد زرکوه

تولید کنندگان گوگرد سوپر طلایی زرکوه در گرمسار

گوگرد جز عنصر پرکاربر و در صنایع مختلف می باشد. فرآوری آن مدلهای متفاوتی دارد. اما بطور کلی گوگرد بر اساس فرآیند فراوری به اشکال مختلفی موجد است که عبارت اند از:

 1. گوگرد پودری
 2. گوگرد معدنی
 3. گوگرد کلوخه
 4. گوگرد گرانوله
 5. گوگرد آلی گرانوله
 6. گوگرد نوع نفتی و گازی
 7. گوگرد دانه بندی
 8. گوگرد میکرونیزه
 9. گوگرد پالایشگاهی

اما منبع اصلی تامین گوگرد که عمدتا برای مصارف صنعتی کاربر دارد از سولفید هیدروژن گاز طبیعی است. برای بدست آوردن آن از روشهای مختلف تصفیه گوگرد از گاز طبیعی، نفت و موادی مانند آنها استفاده می شود.

در فرآوری های معدنی گوگرد به دو شکل می باشد.

 • گوگرد معدنی آتشفشانی: که حاصل از فعالیتای آتشفانی می باشد.
 • گوگرد معدنی خاکی : حاصل از تجزیه موجودات زنده است که فاقد مواد شیمیایی جانبی است.

گوگرد معدنی زرکوه از دسته گوگردهای معدنی خاکی که در فرآیند استخراج آن، به دسته های مختلفی تقسیم می شود. این دسته بندی بر اساس اندازه دانه بندی و نوع مصرف شکل می گیرد.

بیشتر بدانیم  گوگرد معدنی زرکوه بسته بندی 25 کیلویی | خرید | قیمت

تولید گوگرد سوپر طلایی زرکوه در گرمسار به منظور استفاده در کشاورزی و در بخش محلول پاشی و یا آبیاری مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بدلیل دانه بندی ریز حلالیت بالاتری داشته و همچنین مسیرلوله و نازل را نیز مسدود نمیکند.

گوگرد معدنی زرکوه

مصرف گوگرد معدنی زرکوه در صیفی جات

عنصر گوگرد یک عنصر پر اهمیت برای گیاهان است. در رشد و نمو گیاهان تاثیر بسزایی دارد و چهامین عنصر مهم بعد از نیتروژن فسفر و پتاسیم می باشد.گوگر در متابولیسم گیاهان نقشهای کلیدی دارد.

 • تشکیل کلروفیل
 • تولید پروتئین
 • سنتز روغن‌ها
 • فعال‌سازی آنزیم‌ها
 • افزایش عملکرد و بهبود کیفیت محصول
 • افزایش تحمل گیاه به سرما، خشکی و فلزات سنگین
 • فعال‌سازی متابولیسم نیتروژن در گیاهان

با توجه به اینکه گوگرد عامل اصلی در جذب عناصر می باشد، کمبود آن نیز در صیفی جات عوارضی بدنبال دارد. کاهش جذب نیتروژن ناشی از کمبود عنصر گوگرد در فرآیند کشت صیفی جات، می‌تواند باعث کاهش رشد بوته‌ها و محصولات شود و باعث اخلال در فرآیند رشد و توسعه گیاهان شود. محصول نهایی کوچک و با ظاهری غیر طبیعی بوده و رنگ مناسبی نیز ندارد. این محصولات از لحاظ طعم نیز کیفیت پائینی را دارند. این عوامل بازار پسندی محصول را نیز کاهش می دهد. از دیگر مشکلات کمبود گوگرد در صیفی جات، آلودگی گیاهان به عفونت‌های قارچی و حشرات مختلف مانند مگس جالیز است.

روش مصرف گوگرد زرکوه طلایی

گوگرد زرکوه طلایی به عنوان یکی از منابع گوگرد معدنی در کشور ما شناخته شده است. برای بهبود کیفیت خاک و افزایش عملکرد محصولات کشاورزی مفید است. این کود عمدتاً شامل گوگرد معدنی با خلوص بالا و کیسه های مختلف است. بهترین روش مصرف آن به شرح زیر است:

 1. تهیه خاک: ابتدا باید خاک را برای مصرف گوگرد زرکوه طلایی آماده کنید. در این مرحله، خاک باید با موادی مانند کود حیوانی و کمپوست تقویت شود تا بتواند بهترین تاثیر را از گوگرد زرکوه طلایی بگیرد.

 2. محاسبه میزان کود: برای استفاده از گوگرد زرکوه طلایی، باید میزان مورد نیاز برای خاک خود را محاسبه کنید. برای این کار، باید به تحلیل خاک خود در آزمایشگاه مراجعه کنید و با توجه به نیاز خاک به گوگرد، میزان مصرف را محاسبه کنید.

 3. اعمال کود: پس از محاسبه میزان مورد نیاز، کود را بر روی خاک اعمال کنید. برای کاشت گیاهان، کود باید به عمق حداقل 10 سانتیمتری خاک نفوذ کند.

 4. آبیاری: بعد از اعمال کود، باید خاک را آبیاری کنید تا گوگرد زرکوه طلایی به خوبی در خاک جذب شود.

بیشتر بدانیم  تامین کنندگان گوگرد معدنی ارگانیک با قیمت مناسب

بهترین نتیجه در استفاده از این روش مصرف گوگرد زرکوه طلایی به همراه رعایت سایر نکات مربوط به کشاورزی، مانند تعویض محصولات، مراقبت از خاک و … به دست می‌آید.

خرید گوگرد زرکوه

خرید گوگرد معدنی زرکوه

برای خرید گوگرد معدنی زرکوه، شما می‌توانید به فروشگاه‌های کود و محصولات کشاورزی در نزدیکی منطقه خود مراجعه کنید و از آنجا خریداری کنید. همچنین می‌توانید از طریق وب‌سایت‌های فروش آنلاین کود و محصولات کشاورزی، گوگرد معدنی زرکوه را سفارش دهید و به صورت آنلاین خرید کنید. در هر صورت، برای خرید این محصول، بهتر است از فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های معتبر و با تجربه مانند الیساکود استفاده کنید تا از کیفیت و اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

 
Rate this post

Originally posted 2022-04-09 10:09:23.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما