خرید کلی سولفات آمونیوم پودری

کود سولفات آمونیوم پودر شده حاوی 2٪ ازت و 2٪ گوگرد با خاصیت اسیدی است و با توجه به شرایط کود مناسب خاک ایران است. همچنین بهترین منبع نیتروژن و گوگرد برای درختان میوه و محصولاتی است که به این عناصر نیاز دارند. شما خریداران محترمی که قصد خرید کلی سولفات آمونیوم پودری را دارید می توانید به وب سایت شرکت ما مراجعه کنید و این محصول را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

خرید کلی سولفات آمونیوم پودری

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم پتروشیمی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم پتروشیمی از مزایای این کود نسبت به سایر کودهای ازته مانند اوره می توان به وجود نیتروژن آمونیاک اشاره کرد که به سرعت توسط گیاه جذب شده و با کمترین مصرف انرژی در متابولیسم گیاه مورد استفاده قرار می گیرد. وجود سولفات به صورت سولفات در این کود، pH خاک را به همراه نیتروژن تنظیم می کند و جذب عناصر ریز مغذی دیگر مانند آهن، روی، مس و منگنز را در خاک تسهیل می کند.

استفاده از سولفات آمونیوم پتروشیمی در محصولاتی مانند مرکبات، انگور و پسته که به اوره حساس هستند و باعث زردی برگ ها می شوند و همچنین از بین بردن زردی برگ های قدیمی به دلیل کاهش نیتروژن خاک، زردی را نیز از بین می برد. همچنین کمبود گوگرد ناشی از برگهای جوان را برطرف می کند. سولفات آمونیوم نمکی معدنی است که کاربردهای زیادی در کشاورزی و صنایع دارد.

مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم به عنوان کود ازت کشاورزی است. کود سولفات آمونیوم حاوی 21٪ نیتروژن به شکل یون آمونیوم و 24٪ گوگرد به صورت سولفات است. کاربردهای این کود ازته در بخش کشاورزی شامل بهبود و کاهش PH خاکهای قلیایی، تأمین نیتروژن و گوگرد مورد نیاز برای رشد گیاه و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی است.

بیشتر بدانیم  خرید مستقیم سولفات آمونیوم مرکبات

با توجه به هزینه کود سولفات آمونیوم دانه ای در مقایسه با کود اوره با ترکیبات ازت بیشتر، مطالعات نشان می دهد که ترکیب همزمان کود سولفات آمونیوم گرانول با اوره باعث ایجاد بازدهی بیشتر و همچنین صرفه جویی در هزینه می شود.

مخلوط اوره و سولفات آمونیوم می تواند در کاهش مصرف اوره بسیار مثر باشد. به طور کلی می توان به شرح زیر گفت: بهترین راه حل برای باروری اقتصادی و موثر نیتروژن خاک، ترکیب سولفات آمونیوم با نسبت مشخصی از اوره است و همچنین می توان با مصرف سولفات آمونیوم کمتر از نظر اقتصادی بهتر عمل کرد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم پودری

صادرات انواع سولفات آمونیوم پودری این نوع پودر برای بیش از 150 سال تولید شده است و در اصل از آمونیاک آزاد شده در هنگام تولید گاز ذغال سنگ ساخته شده است، که برای روشنایی شهرها استفاده می شد. سولفات آمونیوم نیز از کک زغال سنگی که در ساخت فولاد استفاده می شود بدست می آید. از این رو صادرات سولفات آمونیوم از سوی شرکت ما با رشد خوبی همراه بوده و مشتریان بسیاری را در داخل و خارج از کشور پیدا کرده است.

Rate this post

Originally posted 2021-06-22 07:58:52.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما