خرید کلی سولفات آمونیوم مرکبات

امروزه خرید کلی سولفات آمونیوم مرکبات بسیار افزایش یافته و آنها در صنعت داروسازی و همچنین در صنعت مواد غذایی و بسیاری از کارخانه ها مورد استفاده قرار گرفته و به خاطر همین هم مشتریان زیادی جذب خرید آنها شده و آنها را به صورت عمده خریداری می‌کنند که کیفیت آنها برتر بوده و جزو سولفات آمونیوم درجه یک به حساب می‌آیند که دارای استفاده‌های زیادی بوده و تولیدات آنها گسترش یافته و به صادرات آنها نیز افزوده شده است.

خرید کلی سولفات آمونیوم مرکبات

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم پودری

بارز ترین ویژگی سولفات آمونیوم پودری یکی از ویژگی‌های بارز و مهم سولفات آمونیوم درجه یک پودری در واقع رنگ سفید و روشن آنها بوده که از بهترین فرمول ها برای ساخت آن استفاده شده و همچنین پودر آمونیوم درجه یک سولفات بعد از تولید مورد نظارت و آزمایش قرار گرفته و در بهترین کیفیت ها به دست مشتریان خود در صنعت های مختلف کشور مان می‌رسد.

سولفات آمونیوم پودری ((NH4) 2SO4) نمکی غیر آلی است که دارای چندین استفاده تجاری است. بیشترین کاربرد به عنوان کود خاک است زیرا این ماده شیمیایی حاوی 21٪ (وزنی / وزنی) نیتروژن و 24٪ (وزنی وزنی) گوگرد است. این ماده شیمیایی همچنین در مواد شیمیایی بازدارنده شعله استفاده شده است ، زیرا به عنوان یک بازدارنده شعله ، دمای احتراق مواد را افزایش می دهد ، حداکثر میزان کاهش وزن را کاهش می دهد و باعث افزایش تولید باقی مانده یا ذغال سنگ می شود.

سولفات آمونیوم به عنوان یک ماده نگهدارنده چوب استفاده شده است ، اما به دلیل خاصیت رطوبت آن ، این کاربرد تا حد زیادی متوقف شده است زیرا به دلیل مشکلات مرتبط با خوردگی اتصال دهنده فلزی ، بی ثباتی ابعادی و خرابی پایان است. سولفات آمونیوم با سه فرآیند مختلف تولید می شود: (1) ساخت مصنوعی از آمونیاک خالص و اسید سولفوریک غلیظ ، (2) به عنوان محصول جانبی اجاق کک ، (3) از تمیز کردن آمونیاک گاز دم در گیاهان اسید سولفوریک (H2SO4) ، و (4) به عنوان محصول جانبی تولید کاپرولاکتام ((CH2) 5COHN) ، به طور معمول ، سولفات آمونیوم با ترکیب آمونیاک بی آب و اسید سولفوریک تولید می شود:

بیشتر بدانیم  بازار خرید سولفات آمونیوم مرکبات

توزیع کننده سولفات آمونیوم مرکبات

توزیع کننده سولفات آمونیوم مرکبات توزیع سولفات آمونیوم مرکبات با کیفیت و درجه یک توسط توزیع کننده برتر ما در سایت ها و همچنین در مراکز و نمایندگی های معتبر صورت می‌گیرد و شما این ماده بسیار موثر و مفید را می توانید از داروخانه ها و همچنین از مراکز معتبر ما سفارش داده و در کمترین زمان ممکن آنها را به صورت کاملاً سالم تحویل بگیرید که هیچ نقصی نداشته و کاملاً سالم هستند و ویژگی‌های لازم را دارند و نهایت استفاده را از آنها خواهید برد رضایت زیادی از قیمت و کیفیت این سولفات آمونیوم خواهید داشت.

Rate this post

Originally posted 2021-06-11 07:51:57.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما