خرید مستقیم سولفات آمونیوم انگور

سولفات آمونیوم انگور کاربردهای زیادی به عنوان کود کشاورزی برای باغ های انگور دارد و به عنوان یک محصول پرکاربرد که سلامت باغ و محصول را تضمین می کند شناخته می شود. تولید کننده سولفات آمونیوم انگور این محصول را به صورت عمده و تحت نظارت کارشناسان مربوطه مطابق با استانداردهای لازم تولید می کند و از این رو تأثیرات مثبت بسیاری بر درختان انگور و محصولات آنها دارد. مشتریان گرامی می توانند برای خرید مستقیم سولفات آمونیوم انگور به وب سایت رسمی ما مراجعه کنند.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم انگور

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم مایع

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم مایع سولفات آمونیوم یا سولفات دیوکسی آمونیوم، که با فرمول شیمیایی آن (NH4) 2S2O8 شناخته می شود، یک ترکیب معدنی است. این ماده بصورت نمک زرد کمرنگ یا پودر سفید بی رنگ در دسترس است، بو ندارد و مانند تمام پراکسیدهای سولفات توسط فرآیندهای الکترولیتی تولید می شود و البته از قابلیت حلالیت بالایی در آب برخوردار است.

سولفات آمونیوم یک ماده اکسید کننده قدرتمند است که در شیمی پلیمرها، مواد شوینده و سفید کننده ها استفاده می شود. سولفات آمونیوم کاربردهای بسیاری دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در بسته های 25 کیلویی در بازار موجود است. با خرید آنلاین پرسولفات آمونیوم از پگاه محیط، می توانید محصول خود را در اسرع وقت و با خوشحالی در هر جای ایران تحویل بگیرید.

حلالهای سولفات آمونیوم مایع و متانول بوده و حلالیت آن در آب 2/58 درصد است. کل فرآیند حلالیت این ماده گرماگیر است. این یک ماده اکسید کننده قوی است و به راحتی نمی سوزد، اما می تواند باعث ایجاد مواد آلی شود. لازم به ذکر است که سولفات آمونیوم در صورت گرم شدن، گازهای سمی مانند اکسید نیتریک، اکسید گوگرد و آمونیاک آزاد می کند.

سولفات آمونیوم با اسید سولفوریک رقیق استخراج می شود. در این روش از الکترودهای پلاتین استفاده شده است و هنگامی که الکترولیز می شود، الکترولیت مایع را تولید می کند و سپس با سولفات آمونیوم واکنش داده و پرسولفات آمونیوم تولید می کند، سپس پرسولفات آمونیوم با گذر از مراحل فیلتراسیون، سانتریفیوژ و خشک شدن به کریستال تبدیل می شوند.

مراکز پخش سولفات آمونیوم انگور

مراکز پخش سولفات آمونیوم انگور این محصول که به صورت گرانولی و دانه بندی شده تولید می گردد در بسیاری از مواقع وجود آن در خاک لازم می باشد و در صورت عدم استفاده از آن، کمبود سولفات آمونیوم خود را با علایمی نشان خواهد داد. از این رو شرکت تولیدی ما یکی از مراکز پخش سولفات آمونیوم انگور می باشد و این محصول را با بسته بندی های مناسب به بازار پخش می کند که قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز دارد که می توانید برای خرید به واحد فروش شرکت مراجعه فرمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-06-21 07:57:45.

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم درخت انار | خرید | نازلترین قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما