خانه / حشره کش ها / خرید سم ایمیداکلوپراید در بازار شمال

خرید سم ایمیداکلوپراید در بازار شمال

سم ایمیداکلوپراید ۳۵% SC یا کنفیدور حشره کشی که بازار قیمت آن در استانهای تهران، مازندران، اردبیل، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان و کرمان برای مبارزه با آفاتی مانند شته، عسلک، مگس سفید، آريافات گلخانه ای و غیره مورد توجه کشاورزان و باغداران می باشد.

خرید حشره کش

دسته بندی آفت کشها

آفت کش ها بر اساس حرکت در گیاه به دو نوع تقسیم بندی می شوند:

  1. سموم سیستمیک که از طریق شیره گیاه به تمامی قسمتهای گیاه منتقل می شوند.
  2. سموم نفوذی که جابجایی اندکی در گیاه دارند.

بطور کلی آفت کش ها برای ورود به بدن آفت به سه دسته تقسیم می شوند:

  • سموم گوارشی
  • سموم تماسی
  • سموم تدخینی

خرید سم ایمیداکلوپراید

مکانیسم اثر گذاری سم ایمیداکلوپراید

سم ایمیداکلوپراید بدلیل چربی دوستی و خاصیت آب دوستی یک حشره کش سیستمیک است. به شکل تماسی و گوارشی به سیستم اعصاب متصل شده و ایجاد مسمومیت در آفت می کند. به راحتی از ریشه و یا برگ جذب شده و به تمام نقاط گیاه منتقل می شود. این خاصیت کمک می کند که سم ایمیداکلوپراید بر اثر باران و یا شستشو ازبین نرود.

خرید سم ایمیداکلوپراید

موارد مصرف ایمیداکلوپراید

حشره کش ایمیداکلوپراید تاثیر خوبی روی دفع آفات حشرات مکنده مانند شته، عسلک پنبه، مگس سفید گلخانه، پسیل، شپشک، زنجره و زنجرک، تریپس، لارو پروانه ها، حشرات خاكزي، سر خرطومي برنج، سوسك كلرادو، موريانه ها و آفات بهداشتي مثل كك ها و سوسكهاي سوسري بجای می گذارد.
حشره کش ایمیداکلوپراید برای غلات، برنج، ذرت، پنبه، آفتابگردان، توتون، سويا، چاي، چغندرقند، سيب زميني، گياهان جاليزي، مركبات، كيوي، پسته، انگور، درختان ميوه دانه دار و هسته دار و گياهان زينتي مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید سم ایمیداکلوپراید

میزان سمیت محیط زیست

ایمیداکلوپراید یا کنفیدور برای پرندگان و زنبور عسل بسیار خطرناک می باشد.لذا توصیه می شود هنگان گلدهی به هیچ وجه از آن استفاده نشود. ضمناً برای جلوگیری از ایمنی آفات به ایمیداکلوپراید شما مجاز به استفاده از این سم فقط یک بار در سال می باشید.

خرید سم ایمیداکلوپراید

زمان مصرف

در صورت مشاهده آفت می توانید از این سم (کنفیدور) استفاده نمائید.میزان تجویزشده سم ایمیداکلوپراید توسط کارشناس را در آب حل نمائید. آن را در سم پاش ریخته بطوری که نیمی از حجم سم پاش اشغال شود.سپس روی برگها اسپری نمائید. درصورت وجود سیستم قطره ای بنا بر توصیه کارشناس آن را به مخزن اضافه کرده تا از طریق ریشه جذب شود.
نکته: زمان سم پاشی باید ۱۵ الی ۲۰ روز قبل از برداشت محصول خاتمه پذیرد.

خرید سم ایمیداکلوپراید

خرید سم ایمیداکلوپراید در بازار شمال

برای تهیه سم ایمداکلوپراید یا کنفیدور جهت مبارزه با آفات می توانید با شماره های درج شده در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کن

کود فروشی