خرید انواع سولفات آمونیوم پودری

انواع سولفات آمونیوم پودری یک کود بسیار قوی برای خاکهای قلیایی است؛ سولفات آمونیومها به راحتی در خاک آزاد می شوند و سپس اسیدی را از خود تولید می کنند. همچنین کاربرد آنها در صنایع کشاورزی مانند: اسپری کمکی برای نابودی حشره ها، قارچ کشها و … می باشد. با این حال خرید انواع سولفات آمونیوم پودری در فروشگاه های مواد شیمیایی به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت و کیفیت صورت می پذیرد.

خرید انواع سولفات آمونیوم پودری

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم کشاورزی

شاخصه های بارز سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم کشاورزی یک ترکیب معدنی بی بو است، این کود نیز به رنگ سفید یا زرد کم رنگ یافت می شود؛ یک اکسید کننده قوی و ثمر بخش است و کشاورزان می توانند با استفاده از آن تولید برنج را افزایش دهند؛ و همینطور گوگرد نهفته در این کود کیفیت محصول را بالا برده و سپس برداشت محصول را گسترش می دهد.

علاوه براینها؛ ازت آمونیاکی موجود در این کود به رشد گیاهان سرعت می بخشد، و برای محصولات حساس مانند: انگور، مرکبات و پسته مورد استفاده قرار می گیرند، لذا سولفات آمونیوم می تواند زردی برگهای درختان یا بوته ها را برطرف سازد.

شایان به ذکر است؛ مصارف سولفات آمونیوم در کشاورزی سبب شده تا به عنوان بهترین مواد اولیه مرغوب در تولید کودهای شیمیایی به حساب آید؛ لذا می تواند به آسانی در آب تبخیر شود و سپس در سمپاشها به صورت اسپری، برای نابودی حشره ها و قارچها استفاده قرار گیرد.
این محصول نیز در صنایع مختلفی از جمله: آرایشی و بهداشتی همانند لایه بردارها عمل می کند

بیشتر بدانیم  سولفات آمونیوم اصل |تولیدکننده ها|عرضه کننده عمده

مراکز پخش سولفات آمونیوم پودری

مراکز پخش سولفات آمونیوم پودری سولفات آمونیوم پودری کارایی بسیار فراوانی در صنایع مختلف دارد و مهمترین کاربرد آن تهیه کود شیمایی است.
این نوع کود دارای 21 درصد ازت و 24 درصد گوگرد می باشد و بهترین و مناسبترین کود برای خاکهای مناطق ایران به حساب آمده است.
مصارف آن در صنایع مختلف از جمله: تولید انواع کود کشاورزی، استفاده در زمین های کشاورزی، تصفیه آب و فاضلاب، استفاده در صنعت مواد غذایی، دامداریها و …. می باشد.
لازم به ذکر است؛ مراکز پخش سولفات آمونیوم پودری را در بسته بندیهای متنوع، درجه یک و درجه دو با بهترین برند های موجود و کیفیت بالا معرفی می نمایند.
تولید سولفات آمونیوم پودری با بهترین مواد اولیه صورت می گیرد و توسط دستگاه های مدرن و فوق پیشرفته با تمامی استانداردهای لازم به تولید می رسد و در نهایت به صورت پودر و مایع به بازار ارائه می گردند.
با این حال، امروزه استفاده از آن در صنایع کشاورزی بسیار گسترش یافته است؛ که شما می توانید با مراجعه به مراکز پخش مستقیما کالای مورد نظر را با بهترین قیمت و کیفیت دریافت نمایید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-25 12:25:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما