خانه / سولفات آمونیوم / تولید کنندگان سولفات آمونیوم جو

تولید کنندگان سولفات آمونیوم جو

سولفات آمونیوم جو که کاربرد های مختلفی در بخش کشاورزی داشته، امروزه با استقبال فراوانی روبرو شده است. این نوع کود با تاثیر مثبت بر روی درختان و گیاهان توانسته توجه بسیاری از کشاورزان را به خود جلب نماید. تولید کننده سولفات آمونیوم کشاورزی در همین راستا اقدام به تولید با کیفیت ترین نوع این محصول در اوزان مختلف نموده است. قیمت پایه و مقرون به صرفه محصول عرضه شده توسط این تولیدی موجبات رضایت مصرف کنندگان را فراهم آورده است.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم جو

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم کشاورزی

نکات مهم در انتخاب سولفات آمونیوم کشاورزی همانطور که می دانید مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم به عنوان کود شیمیایی می باشد. در واقع از واکنش اسید سولفات و آمونیاک تولید شده و برای کاهش PH خاک کاربرد دارد. تنظیم PH خاک نیز موجب جذب ریز مغذی هایی چون منگنز، مس و آهن به داخل خاک و استفاده مطلوب گیاهان از آن می شود.
نیتروژن نیز یکی دیگر از عناصر کلیدی موجود در آن بوده که به شدن برای رشد و نمو گیاهان موثر است. بنابراین استفاده از آن برای مرکباتی چون انگور و پسته که گاها با مشکلات آفت و زردی برگ مواجه می شوند، بسیار ضروری است.
استفاده از این نوع کود تنها در صنعت کشاورزی خلاصه نشده و بخش هایی چون صنعت چرم، غذایی و آتش نشانی و آب و فاضلاب نیز کاربرد دارد. اما آیا می دانید در هنگام انتخاب این نوع کود برای کشاورزی به چه نکاتی باید توجه نمایید؟
برای یافتن پاسخ این سوال تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
از آنجایی که انتخاب درست این محصول موجبات بالا رفتن راندمان تولید شده و کیفیت را بالا می برد بنابراین توصیه می شود در هنگام انتخاب سولفات آمونیوم از نوع ۲۴ درصد گوگرد و ۲۴ درصد آمونیوم استفاده شود.
استفاده از این نوع کود سبب نشت کمتر در خاک شده و موجبات عدم تخریب خاک را فراهم می آورد.
از آنجایی که این نوع کود از نظر ظاهری نمکی شکل هستند، برای تشخیص آن توصیه می شود آنها را آنالیز نمایید تا میزان خلوص، گرانول و رنگ و طعم آن مشخص شود.

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم جو

فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم جو فروشگاه عرضه سولفات آمونیوم، بهترین و با کیفیت ترین انواع محصول را در بسته بندی های مختلف و اوزان متفاوت مطابق با نیاز متقاضیان خود عرضه می کند. قیمت محصول عرضه شده توسط این مرکز به قیمت درب کارخانه می باشد و آنها با حذف انواع واسطه های مختلفی چون هزینه های حمل و نقل و نیروی کار انسانی برای جا به جایی محصولات، قیمت نهایی را تا حد ممکن پایین بیاورد تا مشتریان و خریداران کاملا راضی و خرسند باشند.
با تماس با کارشناسان واحد فروش این فروشگاه عرضه می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص نحوه سفارش و ارسال محصول به دست آورید و آنها راهنمایی لازم را در خصوص خریدی بهتر و آسان تر به مشتری ارائه می کنند تا بتواند با شناخت کامل اقدام به خرید نماید و پس از ثبت کردن سفارش، محصول در زمان مقرر به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم درجه یک

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم درجه یک، این امکان را به وجود آورده تا مشتریان و تجار داخلی و خارجی بتوانند محصول مورد نیاز خود را تهیه و به سایر کشورها ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

کود فروشی