بازار فروش سموم کشاورزی مخصوص گردو

سموم کشاورزی مخصوص گردو در شهر های مختلفی از کشور مان دارای بازار فروش عالی هستند. سموم مخصوص این درختان را با توجه به سطح کیفی که دارند می توان در قیمت های متفاوت تهیه کرد.
با اندکی جست و جو در بازار ها در می یابیم که انواع و اقسام سموم کشاورزی مورد داد و ستد قرار می گیرد که هر کدام از آن ها در زمینه خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

سموم کشاورزی مخصوص گردو

سم کشاورزی

سم کشاورزی، هر نوع ماده شیمیایی است که برای کشت و پرورش گیاهان و محصولات کشاورزی به کار می‌رود و با هدف کنترل و مدیریت آفات، بیماری‌ها و علف‌های هرز به گیاهان اعمال می‌شود. این سموم می‌توانند به صورت پودر، مایع، گاز، خاکستری و یا به صورت دیگری بسته بندی شده و در قالب کودهای شیمیایی، افشانه‌های زمینی، پاشیده شوند. از جمله نوع‌های سموم کشاورزی می‌توان به آفت‌کش‌ها، علف‌کش‌ها، فنول‌ها، نیترات و فسفات اشاره کرد. برای استفاده از سموم کشاورزی، نیاز است که به دقت دستورات و راهنمایی‌های تولید کنندگان و متخصصان کشاورزی رعایت شود تا جانداران و محیط زیست در معرض خطر قرار نگیرند.

آشنایی با انواع سموم کشاورزی

در امر کشاورزی موفق عوامل متعددی دخالت دارند که هر کدام از آن ها وظیفه خاص خود را انجام می دهند. در این جا می خواهیم بپردازیم به سموم کشاورزی که در نمونه های مختلفی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. هر کدام از آن ها با توجه به ترکیباتی که دارند مناسب برای یکنوع درخت هستند که در این جا به چند نمونه از این موارد اشاره می کنیم که به ترتیب زیر است:

 •  سموم کشاورزی گردو
 •  سموم کشاورزی پسته
 • سموم کشاورزی فندق
 • سموم کشاورزی انار
 • سموم کشاورزی انگور
بیشتر بدانیم  روغن ولک خارجی 80 درصد | قیمت فروش

سموم کشاورزی مخصوص گردو

سموم کشاورزی مخصوص گردو

استفاده از سموم کشاورزی در کاشت گردو برای کنترل آفات و بیماری‌ها بسیار مهم است. در بازار فروش سموم کشاورزی مخصوص گردو، محصولات متنوعی وجود دارد که بسته به نوع آفت یا بیماری مورد نظر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

برخی از سموم کشاورزی مخصوص گردو عبارتند از:

۱. سیستمیک کلرید استریل : این سم برای کنترل کرم‌های دوجنسه استفاده می‌شود و به‌طور کلی برای بیماری کرم خیز ارومی‌ویلیا و پیلوده قابل استفاده است.

۲. سمی برای کنترل کرم چمنی: این سم جهت کنترل کرم چمنی استفاده می‌شود و باعث مرگ کرم‌ها به دلیل تغییر ساختار سلولی بدن آن‌ها می‌شود.

۳. اسپینوساد : این سم به عنوان کنترل کننده بیماری‌های قارچی گردو، شامل بیماری های مانند بیماری‌های پوسیدگی و خرابی میوه، پوسیدگی و خرابی مغز و بیماری‌های پوسیدگی ریشه‌های موجب کاهش رشد درخت گردو می‌شود.

۴. کربنات کلسیم: برای محافظت از درختان گردو در برابر آفت‌های حشره‌ای، از جمله سوسک گردو و برگ‌خوار گردو استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هر نوع سم کشاورزی، باید دقیقاً به دستورالعمل‌ها و مقررات مربوط به استفاده از آن‌ها پایبند بود و نکات ایمنی و بهداشتی مورد نیاز را رعایت کرد.

فروش سموم کشاورزی گردو

در میان انواع مختلف سموم کشاورزی که در بازار ها ارائه می گردد می خواهیم اشاره کنیم به سموم کشاورزی گردو که خود دارای تنوع بسیار هستند. این محصولات به سبب وجود تولید کنندگان بسیار در درجه های کیفی متفاوت هستند که می توان آن ها را با قیمت های مختلفی تهیه کرد. فروش سموم کشاورزی مورد نظر به طرق مختلفی انجام می شود که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

 •  فروش سموم کشاورزی از طریق نمایندگی های پخش
 • فروش سموم کشاورزی از طریق مراکز خرید
 • فروش سموم کشاورزی از طریق فروشگاه های اینترنتی
 • فروش سموم کشاورزی از طریق سایت های آنلاین
 • فروش سموم کشاورزی از طریق شرکت تولید کننده
بیشتر بدانیم  کارخانه کود کشاورزی و بازار فروش آن در ایران

صادرات سموم کشاورزی گردو

سموم کشاورزی گردو توسط شرکت های توید کننده بسیاری برای فروش آماده می شوند که هر کدام از آن ها ویزگی های خاصی را برای آن ها قرار می دهند. تولیدی ها گفتیم که روش های مختلفی را برای فروش قرار می دهند که نمونه ای از این موارد صادرات است که با کمک فروشگاه های آنلاین انجام می شود. در ادامه نام برخی از کشور های متقاضی را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 •  کشور افغانستان
 • کشور پاکستان
 • کشور تاجیکستان
 • کشور ترکیه
 • کشور روسیه

سموم کشاورزی مخصوص گردو

بازار فروش سموم کشاورزی مخصوص گردو

سموم کشاورزی با توجه به کشاورزی ایرانیان در این زمینه با توجه گسترده مشتریان مواجه هستند. بنابراین این محصولات دارای بازار فروش عالی هستند که اغلب به طور عمده به فروش گذاشته می شوند. افراد می توانند محصولات را در قیمت های متفاوتی تهیه کنند.

با توجه به اینکه سموم کشاورزی برای محصولات کشاورزی به عنوان عامل کنترل آفات، بیماری ها و علف های هرز استفاده می‌شوند، ممکن است با توجه به نوع آفت یا بیماری درخت گردو، سموم خاصی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. برای خرید سموم کشاورزی مخصوص گردو می‌توانید به فروشگاه‌های اینترنتی کشاورزی مراجعه کنید و با مطالعه مشخصات محصولات، سمومی که برای گردو مناسب هستند را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید به فروشگاه‌های کشاورزی سموم گردو معتبر در منطقه خود مراجعه کرده و از مشاوره کارشناسان آنجا برای انتخاب سموم مناسب استفاده کنید. به هر حال، قبل از استفاده از هرگونه سموم کشاورزی، حتماً باید دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های موجود در بسته بندی محصول را به دقت مطالعه کنید و نکات ایمنی و حفاظتی را رعایت کنید.

Rate this post

Originally posted 2019-07-04 10:10:06.

بیشتر بدانیم  سولفات پتاسیم | کاربرد کشاورزی | قیمت خرید عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما