خانه / اسید بوریک / واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

تولید کننده اسید بوریک مورچه کیلویی که به آن اشاره خواهیم کرد به عنوان یک ماده حشره کش و گند زدا شناخته می شود. با توجه به اینکه اسید بوریک کیلویی نقش مهمی در کشتن مورچه ها ، سوسک ها و … دارد، به همین دلیل برخی از افراد که تولید کننده اسید بوریک هستند اسم آن را اسید بوریک مورچه قرار می دهند.

اسید بوریک کیلویی

در این ماده یک اسید ملایم وجود دارد که در خیلی از موارد به عنوان ضدعفونی کننده استفاده میشود و قادر است به عنوان حشره کش خانگی که آسیب جدی برای انسان ندارد و برای سلامتی او مشکلی ایجاد نمی کند مورد استفاده قرار بگیرد. اسید بوریک پودر سفید رنگی می باشد که شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما هر تعدادی از آن را که بخواهید خریداری کنید.

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کنترل سرعت شکافت از اسید بوریک استفاده می کنند.

از اسید بوریک کیلویی همچنین به عنوان پیش ماده برخی از مواد شیمیایی استفاده می شود. اسید بوریک کیلویی به دو صورت کریستالهای بی رنگ و پودر سفید رنگ و حل شونده در آب وجود دارد. از جمله دیگر کاربرد هایی که واردات اسید بوریک در صنایع مختلف دارد می توانیم به اهمیت آن در نگهداری و گندزدایی مخلوط های شیشه و کوزه گری، در صنعت کاشی و سرامیک، کشاورزی و صنعت دباغی برای پشم گیری پوست اشاره کنیم.

همه چیز درباره اسید بوریک

واردات اسید بوریک کیلویی  به کشور ما معمولا از کشور ترکیه انجام می‌شود چراکه تولیدات این کشور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. اسید بوریک در واقع یک اسید ضعیف کم محلول است که بیشتر در قالب ترکیب ضدعفونی کننده و یا حشره کش استفاده می شود. از جمله محصولاتی که بر اثر اسید بوریک ساخته می شوند و در بازار یافت می شوند می توانیم به براکس دکا و براکس پنتا اشاره کنیم.

اسید بوریک با  نام دیگر اسید اورتوبوریک شناخته می شود. همچنین جالب است بدانید که اسید بوریک به عنوان گردم طول سفیدرنگ شناخته می‌شود که با اضافه شدن اسید کلریدریک یا اسید سولفوریک به محلول بوراکس و ایجاد تبلور در آن به دست می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی