واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

تولید کننده اسید بوریک مورچه کیلویی که به آن اشاره خواهیم کرد به عنوان یک ماده حشره کش و گند زدا شناخته می شود. با توجه به اینکه اسید بوریک کیلویی نقش مهمی در کشتن مورچه ها ، سوسک ها و … دارد، به همین دلیل برخی از افراد که تولید کننده اسید بوریک هستند اسم آن را اسید بوریک مورچه قرار می دهند.

اسید بوریک کیلویی

در این ماده یک اسید ملایم وجود دارد که در خیلی از موارد به عنوان ضدعفونی کننده استفاده میشود و قادر است به عنوان حشره کش خانگی که آسیب جدی برای انسان ندارد و برای سلامتی او مشکلی ایجاد نمی کند مورد استفاده قرار بگیرد. اسید بوریک پودر سفید رنگی می باشد که شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما هر تعدادی از آن را که بخواهید خریداری کنید.

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کنترل سرعت شکافت از اسید بوریک استفاده می کنند.

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

از اسید بوریک کیلویی همچنین به عنوان پیش ماده برخی از مواد شیمیایی استفاده می شود. اسید بوریک کیلویی به دو صورت کریستالهای بی رنگ و پودر سفید رنگ و حل شونده در آب وجود دارد. از جمله دیگر کاربرد هایی که واردات اسید بوریک در صنایع مختلف دارد می توانیم به اهمیت آن در نگهداری و گندزدایی مخلوط های شیشه و کوزه گری، در صنعت کاشی و سرامیک، کشاورزی و صنعت دباغی برای پشم گیری پوست اشاره کنیم.

بیشتر بدانیم  شرکت تولید کود مایع نیترات پتاسیم

همه چیز درباره اسید بوریک

واردات اسید بوریک کیلویی  به کشور ما معمولا از کشور ترکیه انجام می‌شود چراکه تولیدات این کشور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. اسید بوریک در واقع یک اسید ضعیف کم محلول است که بیشتر در قالب ترکیب ضدعفونی کننده و یا حشره کش استفاده می شود. از جمله محصولاتی که بر اثر اسید بوریک ساخته می شوند و در بازار یافت می شوند می توانیم به براکس دکا و براکس پنتا اشاره کنیم.

همه چیز درباره اسید بوریک

اسید بوریک با  نام دیگر اسید اورتوبوریک شناخته می شود. همچنین جالب است بدانید که اسید بوریک به عنوان گردم طول سفیدرنگ شناخته می‌شود که با اضافه شدن اسید کلریدریک یا اسید سولفوریک به محلول بوراکس و ایجاد تبلور در آن به دست می آید.

Rate this post

Originally posted 2020-12-12 20:28:41.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما