سولفات آمونیوم مرغوب ازبکستان با قیمت خرید عمده

در حال حاضر انواع مختلفی از کود های سولفات آمونیوم در بازار های داخلی و خارجی وجود دارد. ولی یکی از بهترین کود های موجود که دارای قیمت مناسبی نیز می باشد کود سولفات آمونیوم مرغوب ازبکستان است. بهترین نوع از این کود را شما می توانید از طریق ما برای مصارف کشاورزی و باغداری خود از الیساکود تهیه نمایید.

مهمترین کاربرد های سولفات آمونیوم

 کود سولفات آمونیوم نسبت به کود اوره هدر رفت کمتری از ازت را دارد. مقادیر بالاتری از نیتروژن و ازت را در اختیار گیاه قرار می دهد. سولفات آمونیوم مرغوب به رشد دادن سریع گیاهان سبز بسیار معرف است. این کود برای خاک های قلیایی مناسب است. pH آن را کاهش می دهد. ضمن آن که این کود گوگرد مورد نیاز برای تولید پروتئین گیاهی را در اختیار آن قرار می دهد. همچنین نگهداری و انبار کردن این محصول بسیار آسان و کم هزینه است. چرا که بر خلاف برخی دیگر از کود ها  در رطوبت بالا نرم به هم چسبیده نمی شود. قابل اشتعال و آتش گیر نیست.

سولفات آمونیوم مرغوب

زمان استفاده از سولفات آمونیوم

زمان استفاده از سولفات آمونیوم گرانوله هنگامی که چمن یا گیاه کشت شده بیشترین نیاز به نیتروژن را دارد. که این بازه زمانی مصادف با اواخر بهار و اواخر تابستان می باشد. حد فاصل اولین تا دومین نوبت کود دهی 45 تا 60 روز می باشد.

مرکز عرضه سولفات آمونیوم مرغوب برای گوجه

مرکز عرضه سولفات آمونیوم مرغوب برای گوجه

در حال حاضر مرکز پخش سولفات آمونیوم پودری که یک کود بسیار لازم برای محصولات کشاورزی به خصوص گوجه فرنگی و یونجه می باشد، را می توانید با یک تماس با ما پیدا کنید. کودی که ما به شما عرضه می کنیم یک کود سولفات آمونیوم مرغوب و با کیفیت بالاست که برای اصلاح و تنظیم pH زمین کشاورزی شما و تامین ازت و گوگرد مورد نیاز محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی، یونجه گندم، ذرت، کلزا، پنبه، سویا، برنج، پسته، مرکبات و سایر محصولات باغی مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز عرضه سولفات آمونیوم مرغوب برای گوجه

قیمت سولفات آمونیوم

بیشتر بدانیم  عرضه مستقیم سولفات آمونیوم درجه یک

در صورتی که شما با مراکز فروش عمده و جزئی کود ها و سموم کشاورزی تماس بگیرید. یک دامنه وسیع از قیمت سولفات آمونیوم با کیفیت های مختلف را خواهید یافت. با این حال ما با اطمینان نسبت به عرضه بهترین کالا با قیمت مناسب شما را به بهترین خدمات دعوت می کنیم. با توجه به تغییرات و نوسانات قیمت خواهشمندیم برای اطمینان از قیمت ها با ما در تماس باشید.

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبکستان

قیمت کود سولفات آمونیوم در ازبکستان تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. از جمله تأمین، تقاضا، شرایط اقلیمی، شرایط اقتصادی، هزینه‌های تولید و هزینه‌های حمل و نقل. اما حدود قیمتی آن در بازار رسمی و در مرز سرخس برابر با 850000 تا 1000000به ازای هر کیسه می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌های فعلی و دقیق، بهتر است با مراجع معتبر و متخصص در این زمینه همچون الیساکود مشورت کنید.

در نهایت، استفاده از کود سولفات آمونیوم با توجه به موازین علمی و بهره‌وری بهترین نتایج را برای کشاورزان و باغبانان در ازبکستان به ارمغان می‌آورد. همچنین به توسعه صنعت کشاورزی این کشور کمک می‌کند.

 

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-01-02 22:30:00.

2

    • سلام. جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات با شماره کارشناس مجموعه الیساکود : 09129732636. تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما