خانه / آمونیوم سولفات / قیمت سولفات آمونیوم مرغوب ازبکستان

قیمت سولفات آمونیوم مرغوب ازبکستان

در حال حاضر انواع مختلفی از کود های سولفات آمونیوم در بازار های داخلی و خارجی وجود دارد ولی یکی از بهترین کود های موجود که دارای قیمت مناسبی نیز می باشد کود سولفات آمونیوم مرغوب ازبکستان است. بهترین نوع از این کود را شما می توانید از طریق ما برای مصارف کشاورزی و باغداری خود تهیه نمایید.

مهمترین کاربرد های سولفات آمونیوم

 کود سولفات آمونیوم نسبت به کود اوره هدر رفت کمتری از ازت را دارد و مقادیر بالاتری از نیتروژن و ازت را در اختیار گیاه قرار می دهد. سولفات آمونیوم مرغوب به رشد دادن سریع گیاهان سبز بسیار معرف است. این کود برای خاک های قلیایی مناسب است و pH آن را کاهش می دهد ، ضمن آن که این کود گوگرد مورد نیاز برای تولید پروتئین گیاهی را در اختیار آن قرار می دهد. همچنین نگهداری و انبار کردن این محصول بسیار آسان و کم هزینه است چرا که بر خلاف برخی دیگر از کود ها  در رطوبت بالا نرم به هم چسبیده نمی شود و قابل اشتعال و آتش گیر نیست.

سولفات آمونیوم مرغوب

زمان استفاده از سولفات آمونیوم

زمان استفاده از سولفات آمونیوم هنگامی است که چمن یا گیاه کشت شده بیشترین نیاز به نیتروژن را دارد که این بازه زمانی مصادف با اواخر بهار و اواخر تابستان می باشد. حد فاصل اولین تا دومین نوبت کود دهی ۴۵ تا ۶۰ روز می باشد.

مرکز عرضه سولفات آمونیوم مرغوب برای گوجه

در حال حاضر مرکز عرضه سولفات آمونیوم که یک کود بسیار لازم برای محصولات کشاورزی به خصوص گوجه فرنگی و یونجه می باشد، را می توانید با یک تماس با ما پیدا کنید. کودی که ما به شما عرضه می کنیم یک کود سولفات آمونیوم مرغوب و با کیفیت بالاست که برای اصلاح و تنظیم pH زمین کشاورزی شما و تامین ازت و گوگرد مورد نیاز محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی، یونجه گندم، ذرت، کلزا، پنبه، سویا، برنج، پسته، مرکبات و سایر محصولات باغی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سولفات آمونیوم

در صورتی که شما با مراکز فروش عمده و جزئی کود ها و سموم کشاورزی تماس بگیرید، یک دامنه وسیع از قیمت سولفات آمونیوم با کیفیت های مختلف را خواهید یافت. با این حال ما با اطمینان دادن نسبت به عرضه بهترین کالا با قیمت مناسب شما را به بهترین خدمات دعوت می کنیم. با توجه به تغییرات و نوسانات قیمت خواهشمندیم برای اطمینان از قیمت ها با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سولفات آمونیوم پودری کیلویی

برای داشتن کشاورزی پایدار با بازدهی خوب، باید علاوه بر استفاده از روش های علمی در تمام مراحل کشاورزی و باغبانی، از کودهای کم خطرتر با خروجی بالاتر هم استفاده کرد. یکی از این کودها که مصارف بالایی در عرصه کشاورزی دارد، سولفات آمونیوم پودری است. کودی که می تواند فراهم کننده ازت و گوگرد برای خاک و گیاه باشد.

کود فروشی