خانه / اسید بوریک / فروش ویژه اسید بوریک کشاورزی

فروش ویژه اسید بوریک کشاورزی

امروزه برای تقویت و رشد گیاهان از مواد ضد عفونی کننده که در مدل‌های مختلف در بازار وجود دارد؛ استفاده می‌شود. یکی از آن‌ها بوریک می‌باشد. که بیشتر برای پیش‌گیری از کمبود این عنصر در درختان و گیاهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. فروش ویژه اسید بوریک کشاورزی بسیار بالا می‌باشد. به‌طوری‌که باغ‌دارن و کشاورزان برای استفاده؛ اسید بوریک کشاورزی عمده تهیه می‌کنند.

بور در گیاهانی مانند درخت بید؛ بلوط و …. که در فصل پاییز برگ آن‌ها می‌ریزند و درختانی که میوه‌های آن مانند درخت هلو؛ آلو و …. که دارای هسته می‌باشند؛ به‌منظور زیاد شدن عملکرد و کم شدن برخی بیماری‌ها موثر می‌باشد. در محصولاتی مانند چغندر قند که دارای ریشه‌ هستند؛ بور می‌تواند انرژی نور مانند نور خورشید را به انرژی شیمیایی تغییر ‌دهد که اصطلاحا به آن فتوسنتز می‌گویند. این عناصر در رشد ریشه میوه؛ جوانه‌زنی و زیاد شدن تحمل گیاه در برابر سرما و بیماری گوناگون بسیار موثر می‌باشد.

تاثیرات اسید بوریک بر روی گیاهان

این اسید بسیار ضعیف و ملایم می‌باشد به‌طوری‌که تاثیرات مثبتی بر روی گیاهان دارد. اسید بوریک کشاورزی موجب بروز سرطان؛ تغییر یا صدمه به ژنتیک انسان نمی‌شود. بوریک را به صورت محلول در آب در آورده و میزان غلظت آن را به حد مشخصی برای استفاده بر روی گیاهان می‌رسانند. این محلول باعث مقاومت گیاهان می‌شود.

در مناطق سردسیر فروش اسید بوریک بسیار بالا می‌باشد. کشاورزان برای حفظ کشت مزارع خود از این محلول به روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. برخی قبل از کشت این محلول را به‌خاک اضافه می‌کنند. گاهی به صورت محلول بر روی گیاهان پاشیده می‌شود. این محلول هم برای درختان میوه و هم محصولات زراعی مناسب می‌باشد. لازم است کشاورزان هنگام استفاده از این محصول نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند.

نرخ عمده اسید بوریک کشاورزی

اسید بوریک کشاورزی به‌غیر از استفاده برای تقویت گیاهان در مزارع کشاورزی و درختان میوه؛ دفع آفات مزارع و ضد عفونی کاربرد فراوانی دارد. این محصول در درمان و تولید داروهای مختلف پزشکی؛ تولید حشره‌کش‌ها و صنایع دیگر از جمله چرم سازی؛ هسته‌ای و …. نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نرخ عمده اسید بوریک کشاورزی در کشور متغیر می‌باشد. این محصول به صورت بسته‌بندی در وزن‌های متفاوت در بازار به فروش می‌رسد. این محصول از نظر شیمیایی بسیار پایدار می‌باشد. شرکت‌های مختلفی در تولید و فروش این محصول فعال هستند. آنان محصول با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌کنند. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری و اینترنتی این محصول را خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی