فروش فوق العاده آمونیوم سولفات کود شیمیایی

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به مواد غذایی بیشتر تولید کنندگان مجبور به افزایش تولیدات کشاورزی خود می باشند. در مراحل تولید و کشت و پرورش نیاز به کود های شیمیایی است. آمونیوم سولفات کود شیمیایی یکی از موادی است که برای کشاورزی در سطح وسیع نیاز به آن می باشد. فروش فوق العاده آمونیوم سولفات کود شیمیایی از طریق سایت اینترنتی تولید کننده صورت می گیرد که مورد استقبال خریداران نیز می باشد.

فروش فوق العاده آمونیوم سولفات کود شیمیایی

مراحل تولید آمونیوم سولفات کود شیمیایی

مراحل تولید آمونیوم سولفات کود شیمیایی

برای تولید محصولات کشاورزی اعم از باغی و کشت های صیفی نیاز به کود می باشد. معمولاً کود های استفاده شده از نوع شیمیایی است و می توان از این نوع کود ها در سطح وسیعی استفاده نمود. از جمله کود های شیمیایی آمونیوم سولفات است و از آن برای رشد و عملکرد بهتر محصولات کشاورزی استفاده می گردد. تولید آمونیوم سولفات نیاز به طی پروسه ای داد که در این مطلب به آن می پردازیم. 

تولید آمونیوم قدمتی بیشتر از یک قرن دارد و با استفاده از گاز زغال سنگ و یا کک های زغال سنگی که برای تولید فولاد استفاده می شود، طی فرایند تولید آمونیاک ایجاد می گردد. در حقیقت آمونیوم نتیجه و حاصل واکنش بین اسید سولفوریک و آمونیاک می باشد. 

در روند تولید آمونیوم سولفات مخلوطی از گاز آمونیاک و بخار آب وارد راکتور می گردد. در این راکتور محلول اشباع شده سولفات آمونیوم به همراه اسید سولفوریک تا حدود حداکثر 4 درصد داخل راکتور گردیده و با دمای حدود 60 درجه سانتی گراد عمل واکنش و مخلوط صورت می گیرد. البته اسید سولفوریک در حین فرایند به تدریج و به صورت پیوسته وارد راکتور می گردد. محلول به دست آمده آمونیوم سولفات می باشد که به قیمت تبخیر کننده وارد شده تا غلظت آن افزایش یابد و کریستال های آمونیوم به وجود آید. در آخرین مرحله نیز بلور های دست آمده وارد دستگاه خشک کن شده و محصول مورد نظر مطابق آنالیز مورد نظر ساخته شده است.

بیشتر بدانیم  شرکت معتبر سولفات آمونیوم گرانوله ایران

کارخانه تولید آمونیوم سولفات کود شیمیایی

کارخانه تولید آمونیوم سولفات کود شیمیایی کارخانه تولید آمونیوم سولفات کود شیمیایی با استفاده از بهترین مواد اولیه، به کارگیری دستگاه های پیشرفته و بهره گیری از آخرین فناوری ها در زمینه تولید آمونیوم سولفات، مرغوبترین محصول را تولید و روانه بازار می نماید و علاوه بر تامین و رفع نیاز بازار داخل به کشور های مختلف از جمله اروپا و امریکا صادر می نماید. 

همچنین برای فروش آمونیوم سولفات اقدام به راه اندازی فروشگاه مجازی نموده است. در این فروشگاه آمونیوم در بسته بندی با وزن های مختلف عرضه و ضمن ارائه اطلاعات فنی در خصوص مواد اولیه و نوع کاربرد و میزان مصرف آن زمینه خرید غیر حضوری برای مشتریان فراهم شده است.  

Rate this post

Originally posted 2020-12-24 14:51:32.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما