خانه / سولفات آمونیوم / عرضه مستقیم سولفات آمونیوم کرمان

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم کرمان

سولفات آمونیوم، نوعی نمک معدنی حاوی نیتروژن، گوگرد و ازت می باشد که به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی و بخش های مختلف صنعتی استفاده می شود. سولفات آمونیوم نمک غیر آلی وبی خطر با درصد خلوص کامل و به دو شکل یون آمونیاک و سولفاته ی محلول در آب به صورت طبیعی و شیمیایی در طبیعت وجود دارد و به دو حالت فرمولاسیون مایع و گرانول استفاده می شود. بیشترین کاربرد این نمک در کشاورزی است؛ اما به صورت مواد غذایی و دارویی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سولفات آمونیوم کرمان یکی از معروف ترین شهر های تولید کننده این ماده است که به شیوه های مختلف در کارخانه های موجود در این شهر عرضه می شود.

عرضه مستقیم سولفات آمونیوم کرمان

۵ ویژگی مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم کشاورزی سولفات آمونیوم کشاورزی برای مصارف باغی و زراعتی بسیار مناسب است و کارایی محصولات کشاورزی را بالا می برد؛ به این ترتیب که از آن به عنوان کود شیمیایی، کاهش PH خاک، رشد و نمو گیاهان، استحکام و نگهداری ریشه ی درختان، اصلاح و تقویت خاک های قلیایی و آهکی و غیره استفاده می شود.

مهترین کاربرد سولفات آمونیوم در بخش کشاورزی به عنوان کودشیمیایی است که برای درختان و گیاهان مختلف با استانداردهای مناسب و متفاوت به کار می رود و در بهبود و کیفیت درختان میوه از جمله مرکبات، سیب زمینی، پیاز، برنج و غیره بسیار موثر است؛ به عنوان مثال استاندارد لازم برای شالیزارها ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم و استاندارد لازم برای سیب زمینی و پیاز متفاوت با این مقدار می باشد؛ چرا که نیتروژن و ازت موجود در آن در واکنش با گازهای موجود در هوا باعث جدا شدن نیتروژن و جذب شدن کامل ازت به گیاه می شود، بنابراین باید هر محصول استاندارد متناسب با خود را داشته باشد.

خرید انواع سولفات آمونیوم کرمان

خرید انواع سولفات آمونیوم کرمان انواع سولفات آمونیوم را می توان در شهر های مختلف کشور از جمله شهر کرمان که با قیمت ارزان و به فرآوانی تولید می شود با مراجعه به فروشگاه ها و بازارهای موجود در این شهر به مقدار لازم تهیه کرد.

همچنین برای خرید سولفات آمونیوم کرمان، ساکنان این شهر از جمله کشاورزان که مشتریان دائمی آمونیوم سولفات محسوب می شوند، می توانند به کارخانه های موجود در آن شهر مراجعه کرده و به صورت عمده و با قیمت ارزان خریداری نموده و مصرف کنند.

شما نیز می توانید آمونیوم سولفات را با مراجعه به فروشگاه ها و مراکز معتبر بسیاری که در سطح کشور وجود دارند با کیفیت مناسب تهیه کنید و برای حفظ و نگهداری محصولات غذایی خود از آن بهره بگیرید.

امروزه برای سهولت مشتریان از راه دور که باید مسافت زیادی را برای خرید آمونیوم سولفات طی کنند سایت های معتبر و مطمئنی ایجاد کرده اند که آنها می توانند با مراجعه به این سایت ها آمونیوم سولفات مورد نیازشان را با قیمت مناسب و با اطمینان کامل خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار توزیع سولفات آمونیوم شکری ایرانی

یکی از مهمترین فرایند در باغداری و کشاورزی کود دهی است که کمک شایانی به رشد و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و باغی دارد. کود سولفات آمونیوم شکری یکی از کودهای ازته در کشاورزی است که حاوی ازت و گوگرد که دو عنصر پر مصرف برای گیاهان هستند است.

دیدگاهتان را بنویسید

کود فروشی