خانه / کود کشاورزی / بازار کود / عرضه عمده کود اوره ارگانیک

عرضه عمده کود اوره ارگانیک

در کشاورزی و کشت محصولات به درشت مغذی ها مانند NPK احتیاج است. یعنی پتاسیم، فسفر و نیترات که هر کدام به مقدار مشخصی باید برای مزرعه استفاده شوند. اوره همان نیترات است. که یکی از درشت مغذی های مورد نیاز برای رشد گیاهان می باشد. برای جلوگیری از آسیب به گیاه، استفاده از کود اوره ارگانیک گزینه ی مناسبی است. 

کاربامید

برای مزارع وسیع کشاورزی، بهتر است کشاورزان به جاهایی که عرضه عمده کود ارگانیک انجام می دهند مراجعه کنند و کود مورد نیاز خود را تهیه نمایند چرا که در هزینه های خرید صرفه جویی می شود و اصولا خدمات خوبی ارائه می دهند که کشاورزان می توانند از آن ها استفاده کنند. 

میزان ماندگاری کود اوره ارگانیک

کود اوره ارگانیک که مدتی است استفاده از آن رواج بیشتری یافته و یک کود با کیفیت است که مانند نمونه های شیمیایی به گیاه آسیب وارد نمی کند. کود اوره که حاوی مقدار بالایی نیترات (نیتروژن) است باعث رشد مناسب ریشه، گیاه و درختان می شود پس استفاده از این درشت مغذی ضروری است. 

کود اوره ارگانیک

هنگام خرید کود اوره بهتر است که به تاریخ تولید و انقضا توجه داشت چرا که در صورت گذشتن تاریخ، کود کارایی لازم را نخواهد داشت.

برای اینکه میزان ماندگاری کود اوره در خاک بالا برود باید بسیاری نکات را مد نظر داشت به عنوان مثال در اوج گرمای تابستان، نزدیک زمان بارندگی و هنگام بارندگی نباید کود را اعمال کرد. به عبارتی زمان مناسب برای استفاده از این کود اواخر تابستان و قبل از شروع بارندگی می باشد. 

مصرف کود اوره ارگانیک

کشاورزان به ماندگاری کود اوره ارگانیک باید توجه ویژه داشته باشند و به موقع از آن استفاده نمایند تا بازده بهتری داشته باشد. 

نمایندگی فروش کود اوره ارگانیک

برای خرید مطمئن، کشاورزان بهتر است به نمایندگی فروش کود اوره ارگانیک مراجعه نمایند و خرید خود را انجام دهند چرا که نمایندگی ها به صورت دقیق کشاورزان را راهنمایی نیز می کنند و مناسب ترین کود ها را در اختیار آن ها قرار می دهند همچنین با توجه به اندازه و وسعت مزرعه حجم کود خریداری شده مهم است و کود را باید به اندازه خرید و مصرف کرد.

urea N46

برای پیدا کردن نمایندگی های معتبر باید دقت بیشتری داشت و با پرس و جو از دیگران و سرچ در اینترنت می توان این نمایندگی های معتبر را پیدا سپس مراجعه کرد. 

اگر کشاورزی که به این کود ها نیاز دارد مسافت زیادی با این نمایندگی های معتبر دارد، می تواند کود مورد نیاز خود را تلفنی و یا حتی با خرید آنلاین از سایت نمایندگی ها انجام دهد و بدون مراجعه محصول مورد نیاز را سفارش و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع کود اوره داخلی مرغوب

کود اوره یکی از ملزومات اساسی در بخش کشاورزی باغداری به شمار می رود و هر ساله کشاورزان برای بهبود فرایند تولید خود از این کود استفاده می نمایند. کود اوره تحت عنوان برندهای مختلفی چه داخلی و چه خارجی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد. کود اوره داخلی که در بازار موجود است دارای مرغوبیت بسیار زیاد و قیمتی مناسب تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است.

کود فروشی