خانه / سم کشاورزی در ایران / شرکت فروش سم کشاورزی در ایران

شرکت فروش سم کشاورزی در ایران

شرکت های فروش بزرگی در ایران مشغول به تهیه و تولید سم کشاورزی در ایران هستند که میتوانند نیاز داخلی کشور را کاملا برطرف کنند .

سم کشاورزی در ایران

تاریخچه و معرفی تولید سم در ایران

اولین کارخانه تولید سم در ایران در سال ۱۳۰۹ در شهر کرج آغاز به فعالیت کرد . در این کارخانه بعضی از سموم ارسنیک و معدنی فرموله و تهیه میشد ولی متاسفانه پس از مدتی فعالیت کارخانه متوقف شد و دوباره فعالیت فرموله و تولید سم کشاورری از سال ۱۳۴۴ با ظرفیت تولید ۴۴۰۰ تن در سال ، شروع به فعالیت کرد و سمومی برپایه شیمی آلی تولید میکرد.

پس از آن به تدریج کارخانه های متعددی در ایران در زمینه تولید سموم کشاورری شروع به فعالیت کردن و خوشبختانه در حال حاضر حدود ۷۰ واحد تولید کننده سم در کشور وجود دارد که نشان از پیشرفت این صنعت در ایران است .

سم کشاورزی در ایران

شرکت های تولید سم کشاورزی در ایران

شرکت های تولید سم کشاورری ، شرکت هایی هستند که مجوز فعالیت و تولید سموم کشاورزی را از ارگانهای ذیربط دریافت کرده اند و تجهیزات مورد نیاز که شامل آزمایشگاه کنترل کیفی سموم شیمیایی
و دستگاه ههای تولید سم هستند را دارند و توان تولید و فروش سموم کشاورزی را به مراکز فروش و توزیع دارا هستند.

شرایط دریافت پروانه کارخانه آفتکش شیمیایی

برای تاسیس و اخذ پروانه شرکت تولید و فروش سم کشاورری مراحل قانونی مختلفی را باید طی کرد تا مجوز فعالیت از طرف سازمان صنایع و معادن و تجارت دریافت کنند و همچنین باید تائیدیه اداره کل حفاظت محیط زیست نیز دریافت کرد.

سم کشاورزی در ایران

اهمیت استراتژیکی شرکت های تولید سم کشاورزی

 

با توجه به اینکه جمعیت جهان روز به روز در حال افزایش است و طبیعتا به منبع غذایی و کشاورزی بیشتری نیاز است ولی همه ساله مقادیر زیادی از محصولات کشاورری در سراسر جهان توسط آفات نباتی و حشرات مختلف مورد حمله قرار می گیرند و با توجه به اینکه منابع غذایی محدود است و نیاز به رشد بیشتر افت کشها و کنترل آفات نباتی در آینده وجود دارد برای کارخانه های تولید سموم کشاورزی اینده خوبی در سراسر دنیا پیش بینی میشود .
علی رغم اینکه روزانه نیاز بیشتری به تولید سموم کشاورزی در دنیا وجود دارد ولی در ایران واردات بی رویه سموم کشاورری و قیمت بالای هزینه های اولیه و مواد اولیه باعث ایجاد چالش ها و نگرانی های جدی برای شرکت های تولیدی سموم کشاورزی کرده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات اسید بوریک کیلویی ارزان

اسید بوریک کیلویی که به عنوان یک محصول وارداتی در کشور ما شناخته می شود، از خاصیت های زیادی برخوردار می باشد. اغلب اسید بوریک به عنوان دوای ضدعفونی کننده و گندزدا و همچنین کند کننده و بازدارنده استفاده می شود. مهمترین مکان‌هایی که استفاده اسید بوریک کیلویی در آنها بیشتر است کارخانه‌های انرژی هسته‌ای می باشد که برای کن

کود فروشی