خانه / کود / بزرگترین کارخانه کود کشاورزی در ایران

بزرگترین کارخانه کود کشاورزی در ایران

کارخانه کود کشاورزی در ایران با برندهای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که می تواند به عنوان بزرگترین تولید کنندگان انواع کود شیمیایی شناخته شده باشند. این مراکز محصولات خود را با روش های متفاوتی به مشتریان ارائه می دهند.

کارخانه کود کشاورزی

کارخانه کود کشاورزی

امروز در ایران کارخانه های بسیار زیادی به فعالیت مشغول شدند که می توانند انواع کود کشاورزی را مناسب با نیاز های کشاورزان تولید و روانه بازار کنند.
کارخانه های کود کشاورزی بیشترین محصولات را به صورت شیمیایی و مصنوعی تولید کرده و به مشتریان ارائه می دهند.
استفاده از کودهای شیمیایی به منظور از بین بردن آفات و جبران کمبود های خاک در بسیاری از محصولات کشت محصولات مختلف دیده می شود.
کود به هر ماده طبیعی یا مصنوعی می‌توان گفته شود که عنصر و عناصر غذایی و ضروری مورد نیاز را که موجب بهبود حاصل خیزی خاک و به دنبال آن بهبود رشد کمی و کیفی گیاه می شود را به دنبال داشته باشد. کودهای کشاورزی در واقع می‌توانند در دو دسته کلی تقسیم بندی شوند:

  • کودهای کشاورزی ارگانیک
  • کودهای کشاورزی شیمیایی

تولید کودهای کشاورزی شیمیایی و مصنوعی طبق پروژه های صنعتی متفاوت در کارخانه های متعدد انجام می‌شود.
در این کارخانه ها بعضی از مواد معدنی که از زمین استخراج می‌شوند وارد آنجا شده و به صورت تصفیه شده و مخلوط شده در اختیار کشاورزان قرار داده می شوند.
در واقع در کارخانه های تولید کود کشاورزی ساختار شیمیایی این محصولات از منابع غیر زنده تهیه می شود، به همین دلیل می‌توان گفت که کود های کشاورزی مصنوعی می‌توانند با نام کودهای شیمیایی در بازارها به فروش برسند.

کارخانه کود کشاورزی

کودها به چه شکل هایی در بازار موجود هستند؟

کودهای کشاورزی بیشتر به شکل گرانول، پودر و مایع تولید و بسته بندی می شوند.
بسته بندی کردن هر یک از این مدل کود های کشاورزی در کارخانه های مختلف انجام می شود.

کارخانه کود کشاورزی

قیمت انواع کود شیمیایی

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم متنوع عرضه کود های شیمیایی در بازار بسیار زیاد است که کشاورزان می توانند طبق محصولات تولیدی خود و آفت ها و کمبودهایی که خاک کشاورزی آن ها دارد، این محصولات را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.
قیمت انواع کودهای کشاورزی بسته به مواد اولیه مورد استفاده در تولید آنها و همچنین بسته به اینکه به چه شکلی در بازار موجود باشند می تواند متفاوت باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود اوره کیسه ای کشاورزی

نیتروژن ماده اصلی تشکیل دهنده ی کود اوره کشاورزی است. آمونیاک و گازکربنیک در دمای 180 درجه سانتیگراد باعث ایجاد این نوع کود شیمیایی می شوند. این نوع کودها که در بازار به کودهای شکری نیز معروف هستند، در ابعاد ریز و درشت موجود می باشند. تفاوت در ابعاد کود اوره کشاورزی، باعث تفاوت در بازدهی آنها است.

کود فروشی