خانه / سولفات آمونیوم / بازار توزیع سولفات آمونیوم شکری ایرانی

بازار توزیع سولفات آمونیوم شکری ایرانی

یکی از عناصر مورد نیاز برای گیاهان و خاک عنصر نیتروژن است که رشد گیاه را در پی دارد و با تامین آن عملکرد محصول بالا می رود. همانطور که میدانید یکی از مهمترین فرایند در باغداری و کشاورزی کود دهی است که کمک شایانی به  رشد و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی و باغی دارد. کود سولفات آمونیوم شکری یکی از کودهای ازته در کشاورزی است که حاوی ازت و گوگرد که دو عنصر پر مصرف برای گیاهان هستند است. 

اهمیت سولفات آمونیوم شکری در رشد گیاهان

کود سولفات آمونیوم شکری در حدود ۲۱ درصد نیتروژن  و ۲۴ درصد گوگرد دارد که به دلیل وجود نیتروژن در افزایش کمیت و کیفیت باردهی و ثمر دهی گیاه موثر عمل می کند و مناسب برای انواع خاک های ایران می باشد که یکی از نقاط قوت این کود است. این کود سبب می شود که گیاه به راحتی بتواند جذب سایر عناصر ریز مغذی را هم بالا ببرد.

اصلاح کننده pH  خاک، استفاده آسان به صورت محلول پاشی، چالکود و .. افزایش مقاومت گیاه نسبت به بسیاری از تنش های زیستی و غیر زیستی، افزایش دهنده رشد شاخه و برگ گیاه و … از مهمترین  فواید کود سولفات آمونیوم شکری است. که در این مقاله فقط به برخی از آن ها اشاره شده است.

قیمت سولفات آمونیوم شکری درجه یک

بسته به اینکه این کود وارداتی باشد یا تولید داخل، نوع برند و … قیمت متفاوتی دارد اما قیمت این کود در مقایسه با سال های گذشته افزایش پیدا کرده است. زیرا نوساناتی که در بازار وجود دارد بر روی قیمت کودهای کشاورزی هم تاثیرگذار بوده است. شرکت الیسا کود در زمینه توزیع تولید، واردات و  توزیع سولفات شکری نقش مهمی را ایفا کرده و با این کار در افزایش عملکرد محصولات کشاورزی و کمک به کشاورزان و باغداران توانسته نقش موثری را داشته باشد. بنابراین استفاده از کودهای کشاورزی سبب شده  که سلامت محصولات تولیدی بالا رود.

خوشبختانه با پیشرفت علم در زمینه کشاورزی تنوع کودهای کشاورزی هم بالا رفته و با تشخیص کمبود عناصر گیاه و خاک می توان به رفع این مشکل پرداخت. در خرید این نوع کودها باید به تاریخ تولید و انقضا و نحوه مصرف آن توجه داشت و اینکه زمان مصرف، شرایط آب و هوایی و نوع خاک و محصول از دیگر مواردی است که قبل از مصرف کود سولفات آمونیوم شکری باید در نظر گرفته شود تا عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سولفات آمونیوم پودری کیلویی

برای داشتن کشاورزی پایدار با بازدهی خوب، باید علاوه بر استفاده از روش های علمی در تمام مراحل کشاورزی و باغبانی، از کودهای کم خطرتر با خروجی بالاتر هم استفاده کرد. یکی از این کودها که مصارف بالایی در عرصه کشاورزی دارد، سولفات آمونیوم پودری است. کودی که می تواند فراهم کننده ازت و گوگرد برای خاک و گیاه باشد.

کود فروشی